Neler Yeni

Yardım iPhone Yurt Dışı Kayıt Soruları

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
Selam, yakın zamanda bir telefon alacağım ve bütçem 35bin TL, bu bütçede iPhone almaya karar verdim Android kullanmaktan sıkıldım değişiklik istiyorum, bir arkadaş yurt dışı ürünü almamı tavsiye etti, yani sarı siteden 14 Pro Max'i 25-26k civarı bir fiyata satın alıp kaydettirmek istiyorum, şimdi aklımda bir grafik çizdim ne yapmam gerektiğini hatam var ise veya tavsiyeniz var ise duymak isterim.

1.telefonu sarı siteden satın alıp (sıfır) 120 gün boyunca kullanıyorum.
2.KKTC (lefkoşa) gidiş-dönüş uçak bileti alıyorum.
3.döndüğümde BTK sitesinde IMEI kayıt başvuru yapıyorum.

Bazı arkadaşlar gümrük memurlarına belirtin falan demişti bilmediğim bir şey var ise yardımcı olur musunuz?

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
120 gün dolmadan kaydınızı yaptırın çünkü yılbaşında kayıt ücreti baya bir artacak deniyor. Ben de şuan kayıtsız olarak kullanıyorum fakat önümüzdeki ay içerisinde yaptıracağım.

rtxcan

80+ Bronze
KKTC'ye gidip gelip pasaportuna işletirsen avrupa vizesinde ileride çok sıkıntı yaşarsın

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KKTC'ye gidip gelip pasaportuna işletirsen avrupa vizesinde ileride çok sıkıntı yaşarsın
Kimliğim ile gidicem hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

120 gün dolmadan kaydınızı yaptırın çünkü yılbaşında kayıt ücreti baya bir artacak deniyor. Ben de şuan kayıtsız olarak kullanıyorum fakat önümüzdeki ay içerisinde yaptıracağım.
Hocam yılbaşından sonra zaten elime para geçicek gelsin zam sorun yok öderim.

rtxcan

80+ Bronze
Kimliğinle giriş çıkış yaparsan kayıt ettiremiyorsun diye biliyorum

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
İmei kayıt yerinde nüfus cüzdanı var
Hocam kapanmış bir konuyu tekrar açıyorum kusura bakmayın ama bir çözüm ürettiniz mi çünkü ben de sizin gibiyim sarı siteden 14 pro Max alıp sonrasında ise Gürcistana gir çık yapıp e devletten kayıt yaptırmayı düşünüyorum siz ne yaptınız ne ettiniz çok merak ettim

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
Hocam kapanmış bir konuyu tekrar açıyorum kusura bakmayın ama bir çözüm ürettiniz mi çünkü ben de sizin gibiyim sarı siteden 14 pro Max alıp sonrasında ise Gürcistana gir çık yapıp e devletten kayıt yaptırmayı düşünüyorum siz ne yaptınız ne ettiniz çok merak ettim
yurt içi satın aldım maliyetler neredeyse yurt içine yakın oluyordu 2 3k fazla verdim tr aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
970,238
Üyeler
153,357
Son üye
K4tsum1.0