Neler Yeni

IPS ekran fullhd ve 2 k monitör önerisi

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Burak
Hiçbir fikrim yok videoyun discord pc yardım kanalında mini çakallar kanalında veya genel kanalda falan sor
Hocam merhaba tekrardan bu Hepsiburadadan aldığım monitör kargoya verdildi işin komik tarafı incehesap iptal oldu demesine rağmen incehesaptan aldığım aynı monitör de yine kargoya verildi yarın 3 monitör gelecek 2 tane AOÇ bir tane dell napsam 3 ekran mı kullansam 😅😆😆

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Burak
Vazgeç, birazcık kontrast farkı için +1400 TL verilmez Dell'e.
Knks kartlarda limit gg oldu alamıyorum 😅😆 hala daha Dell iyi değil mi iyiyse kalsın yarın bende ürün çünkü ama dersen boşver MSI al alırım bir kaç güne iade edip kalırsa indirim tabii ki

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Napsam yarın 2 tane AOÇ 24g4x geliyor iade etsemmi ki 😅😆 2sini yada birini gidip 2. Ekran MSI mı yapsam ki 😅😆
Ne bileyim bana 1 monitör yetiyor çok yanlış kişiye soruyorsun :D 2 tanenin rahat yetmesi lazım normalde ama herkesin zevkleri farklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

2sini yada birini gidip 2. Ekran MSI mı yapsam ki
Baya mantıklı olur bence

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Burak
Ne bileyim bana 1 monitör yetiyor çok yanlış kişiye soruyorsun :D 2 tanenin rahat yetmesi lazım normalde ama herkesin zevkleri farklı

Baya mantıklı olur bence
Hmm bakayım iş yerine gelecek ürünler ben yokken gelirse sıkıntı varken gelirse iade ederim

Baya mantıklı olur bence
Ya bende 1 monitör kullanırken sıkıntı yokta alışınca şöyle oluyor yan boş kalıyor insan sanki bir elmanın yarısı misali kendini eksik hissediyor yanda olmayınca insan 😅😆

Baya mantıklı olur bence
Aha hepsi burada siparişi kargoda ama iptal oluyor dur edeyim iptal

Son düzenleme:

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Alev Fırtınası
Ya bende 1 monitör kullanırken sıkıntı yokta alışınca şöyle oluyor yan boş kalıyor insan sanki bir elmanın yarısı misali kendini eksik hissediyor yanda olmayınca insan 😅😆
Evet 2 monitörü anlıyorum ve mantıklı buluyorum da 3-4 biraz abartı, 3 gene kabul edilir yayıncılık falan yapacaksan veya mesleğin gereği birçok programı aynı anda kullanman gerekiyorsa.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Burak
Evet 2 monitörü anlıyorum ve mantıklı buluyorum da 3-4 biraz abartı, 3 gene kabul edilir yayıncılık falan yapacaksan veya mesleğin gereği birçok programı aynı anda kullanman gerekiyorsa.
Yok ya 2 yeterli bana birini iptal ettim 2. Monitörü 2 k yapsam mı diye düşünüyorum şuan yarın gelecek olanı iptal edip ama sonuçta onda oyuh oynayacağım gerek yok bence onu da 2k yapmaya mantıklı değil mi full HD yeterli normal kullanım için

Top Bottom