Neler Yeni

İşlemcim 100 dereceyi gördü!

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Ahmet Yıldırım
Gta V'i hayatımda ilk defa oynadım ve hiçbir ayar yapmadan girdim. Bilgisayarın performansını görmek için msi afterburner açtım. İşlemci %3 kullanılıyordu buna rağmen 100 dereceyi gördü. Acaba afterburnerda sıkıntı olabilir mi? Ayarlar kısmına girince sıcaklık 80-90 arası değişiyor. İşlemcim i7-10870h Laptop HP omen. Bir sorun mu var? Ultra ayarlarda oynuyordum galiba.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Can...

80+ Platinum

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,079
İsim
Lokman Doğan
Laptop soğutucu pek işe yaramıyor diyorlar 3-4 derece falan etki ediyormuş doğru mu?
Ya kanka ben laptobu havaya kaldırdığımda bile 5 derece iniyor soğutucu olunca tahmin 7 10 derece iner bu gelecek ay alacam

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,346
İsim
Emre Yılmaz
Bende bozuk laptop soğutucu var sırf altını havaya kaldırsın da hava giriş çıkışı artsın diye
kullanıyorum. O bile etki ediyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Laptoplarda bu değerler normal ya.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Fatih Gören
Laptop soğutucu pek işe yaramıyor diyorlar 3-4 derece falan etki ediyormuş doğru mu?
Alttan hava alması önemli olan altına arkadan bi kitap koysan aynı işe yarar ben soğutucunun filini bile takmıyodum değişen bir şey olmuyordu 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptoplarda bu değerler normal ya.
Değil kanka diğer oyunlarda hiç birley yokken %3 kullanımda 100 derece ne demek su kaynatırsın 105 derece üretim sınır değeri zaten bu mevsimde böyleyse yazın açmayalım laptopu madem

80 dereceyi geçmemesi lazım normal şartlarda ki 80 bile görmemesi gerekiyor laptopu elinle kontrol ettin mi o kadar sıcak mıydı elini yakacak kadar ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Alttan hava alması önemli olan altına arkadan bi kitap koysan aynı işe yarar ben soğutucunun filini bile takmıyodum değişen bir şey olmuyordu 😄

Değil kanka diğer oyunlarda hiç birley yokken %3 kullanımda 100 derece ne demek su kaynatırsın 105 derece üretim sınır değeri zaten bu mevsimde böyleyse yazın açmayalım laptopu madem

80 dereceyi geçmemesi lazım normal şartlarda ki 80 bile görmemesi gerekiyor laptopu elinle kontrol ettin mi o kadar sıcak mıydı elini yakacak kadar ?
hiç bir oyun %3 cpu kullanmaz hocam bir anlık öyle olmuştur.

80 derece mi? masaüstü pclerde bile 80 derece normal bir sıcaklık neredeyse laptop kullanmadınız mı hiç?

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
Top Bottom