Neler Yeni

Çözüldü✓ islemcinin fps e etkisi olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ahmet yıldırım
abim sistemini degistirdi islemcisini bana verecek su an ryzen 5 1600 (14nm) yerine ryzen 7 5700g taksam ne kadar etkisi olur fps de ve performansta ? ekran kartim rx570 4gb
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartim b450m pro vdh plus (bios updateli)

Zqof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Bedirhan OZAN
Özellikle Valorant, CS tarz işlemci odaklı oyunlarda fazlasıyla fark olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ahmet yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi sorun yaratmaz her türlü 1600 den daha iyi performans alırısın.
peki bir soru daha soracagim ekran kartimin fan ayarini kendim yaptigim icin bostada calisiyor ama cok dusuk rpm de calisiyor stress testinde hep 76 derece gorurdu kendim ayarlayinca 65 dereceye dustu ama bostada calismasi yani durmadan calismasi sorun olur mu bosta en dusuk rpm e ayarli

Zqof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Bedirhan OZAN
peki bir soru daha soracagim ekran kartimin fan ayarini kendim yaptigim icin bostada calisiyor ama cok dusuk rpm de calisiyor stress testinde hep 76 derece gorurdu kendim ayarlayinca 65 dereceye dustu ama bostada calismasi yani durmadan calismasi sorun olur mu bosta en dusuk rpm e ayarli
Fazla bi bilgim yok fakat bi sorun olacağını zannetmiyorum.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Selim
Sadece daha çabuk tozlanir başka etkisi olmaz bence. Tozlanmada da çok bir fark olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,430
Üyeler
156,488
Son üye
Dynamictattoo
Top Bottom