Neler Yeni

🔥İndirim İtopya Bayram Fırsatları Başladı!

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ömer Temiz
asus kulaklığı almayı düşünüyordum kablosuz kulaklık istediğim için kötü yorumları görünce tedirgin oldum bi

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Ali
Klavye bakıyorum. Corsair k55 bileklik desteği olması ile cezbetti. Corsair katar pro kampanyada 300 liraya almıştım. Bunu alıp set mi yapsam bilemedim. Tavsiyesi olan var mıdır ?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Klavye bakıyorum. Corsair k55 bileklik desteği olması ile cezbetti. Corsair katar pro kampanyada 300 liraya almıştım. Bunu alıp set mi yapsam bilemedim. Tavsiyesi olan var mıdır ?
K68 var. Bilek desteği takılı değil. Zaten yüksek olmadığı için problem olmuyor. Sadece boşluk vs. bazen aniden basılabiliyor bu durumda. Yedek olarak katar proyu almayı düşünüyorum. Memnun musunuz?

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
Recep Can Boyacı
peki kablosuz olarak önerebileceğin başka alternetif var mı bu bütçelerde
Bu bütçede bulman zor zaten çoğu model kalitesiz çok dikkatli kullanman lazım menteşe kısımları hep çarlıyor alüminyum değilse

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
durgod reis
kablosuz kulaklık istiyorum ne dersiniz alınır mı
Alınır ben kullanıyorum çok memnunum çok kaliteli bir kulaklık. Bu fiyata hiç bir eksiği yok diyebilirim taşıma kutusu vs. bile çok güzel kaliteli.

Alınmaz diyen herkese bakma belki parası yoktur o yüzden almayın diyordur yada cloud 2'ye 3bin TL bayıldığı için pişmanlık yaşayıp kulaklığını satıp bunu almayı bekliyorlardır. Sen al geç.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Ali
K68 var. Bilek desteği takılı değil. Zaten yüksek olmadığı için problem olmuyor. Sadece boşluk vs. bazen aniden basılabiliyor bu durumda. Yedek olarak katar proyu almayı düşünüyorum. Memnun musunuz?
Bende yedek olarak aldım. Daha açmadım usta. Everest vs parasına her türlü alınır diyip 300 liraya çekmiştim. Şimdi indirimde 400 olmuş 😊

Top Bottom