Neler Yeni

İTOPYA DOĞUM GÜNÜ İNDİRİMİ ASUS ROG STRİX GO KULAKLIK

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Yağız Berk Özel
Hyper Cloud II mi yoksa bu mu?

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
SEFA KAYA

Robius

80+ Bronze
Tekrar indirime girmiş.

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Muhammed
Kullanıyorum gayet memnunum. Farklı kullanıcılardan olumsuz yorumlar var bilmiyorum ama arctis 9 dan geçtim bu kulaklığa sorusu olan varsa alabilirim fiyatı çok iyi
Ne zamandır kullanıyorsun malzeme kalitesi nasıl ses nasol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu modeller çatlıyor plastikleri. Sonra elinizde kalıyor.
Ne kadar sürede çatlıyor neresi çatlıyor

Robius

80+ Bronze
Amazon.com dip fiyatı 154 dolar fazla düşünecek bişey yok alın geçin.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Bedirhan Şen
Blackshark v2x var wireless kulaklığa geçmek istiyordum gömdüm direk

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Çektim bir tane tam aradığım üründü paylaşan arkadaşa teşekkürler.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Bedirhan Şen
Kulaklık bugün elime ulaştı açtım kutusu bir tık zorluydu kulaklığı ilk denememde bir tık küçük geldi ama herhangi bir rahatsızlık vermedi kulaklığı bilgisayara bağladım driver vs. kurdum %75 şarj ile geldi. Kulaklığın sesi beklediğime göre kötüydü ses uzaktan geliyordu ayarları ile oynadım biraz düzeldi gibi gecikme rahatsız etmiyor bu sorunlar göz ardı edilebilecek sorunlar ama açıklamada 20 metreye kadar mesafesi var deniyor benim zaten alma sebebim bu yan odaya gidiyorum kulaklığın bağlantısı kesiliyor içeri gidip deneyeyim diyorum bağlantı kopuyor ses kalitesi ve bağlantı kopma sebebi yüzünden iade istedim kabul etmezlerse ise satacaz yapacak bir şey yok.
Mikrofon kalitesini yazmayı unutmuşum sanki yorganın altına geçmişimde öyle konuşuyormuşum gibi bir sesi var.

Alan arkadaşlara soruyorum ne kadar uzaklığa dayanıyor sizde bana gelen kulaklıktamı sıkıntı var acaba?

yusufyeni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yusuf YENİ
Kulaklık bugün elime ulaştı açtım kutusu bir tık zorluydu kulaklığı ilk denememde bir tık küçük geldi ama herhangi bir rahatsızlık vermedi kulaklığı bilgisayara bağladım driver vs. kurdum %75 şarj ile geldi. Kulaklığın sesi beklediğime göre kötüydü ses uzaktan geliyordu ayarları ile oynadım biraz düzeldi gibi gecikme rahatsız etmiyor bu sorunlar göz ardı edilebilecek sorunlar ama açıklamada 20 metreye kadar mesafesi var deniyor benim zaten alma sebebim bu yan odaya gidiyorum kulaklığın bağlantısı kesiliyor içeri gidip deneyeyim diyorum bağlantı kopuyor ses kalitesi ve bağlantı kopma sebebi yüzünden iade istedim kabul etmezlerse ise satacaz yapacak bir şey yok.
Mikrofon kalitesini yazmayı unutmuşum sanki yorganın altına geçmişimde öyle konuşuyormuşum gibi bir sesi var.

Alan arkadaşlara soruyorum ne kadar uzaklığa dayanıyor sizde bana gelen kulaklıktamı sıkıntı var acaba?
Geri bildirimin için teşekkür ederim almaktan vazgeçtim yorumunu okuduktan sonra

Top Bottom