Neler Yeni

🔥İndirim YINE YENI YENIDEN!! ASUS ROG STRIX GO 2.4 2200 TL

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,204
İsim
Kaan
bende yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum fiyatına göre güzel bence şuanlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Güngör
Itopya canı sıkılınca indirim yapıyor bu kulaklığa en son süper cuma diye 2000 TL olmuştu ama bence bu senenin son indirimi olur diye düşünüyorum. Ben 3 bin iken almıştım 🥲.

Hocam aynı fiyata(2k) kablolu Asus Rog Cetra II Core alsam çok mu enayi olurum?? :D Kulak üstü almak istemiyorum saça zarar kafama zarar ağrıtıyo yazın terletiyo vs vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Furkan Çalışkan
Bende ondan razer barracuda x e geçtim Bluetooth versiyon. Çağ atlamış gibiyim. Çok ciddi bir ses kalitesi farkı var. Teknosa %15 kulaklık indieimi artı k.kartı indirimi ile 2800 e geldi. 600 TL verip ne zaman çatlayacak kırılacak diye düşünmeden sağlam bir kulaklık almak daha mantıklı.
ben 400 liraya falan almistim yanlis hatirlamiyosam tamam cok kaliteli sesi yok falan ama hic kirilacak gibi bi derdim olmadi hatta baya hunharca kullaniyorum ben masallah hala saglam malzeme kalitesi konusunda sikinti cekmedim

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Zamanında forumda tavsiye üzerine Asus Tuf H7 almıştım çekmediğim dert kalmadı...

Asus kulaklık şahsi deneyimim doğrultusunda önermiyorum
Kullanmayandan önerisini alma genelde kulaklıkların. Görseysim önermezdim. Deri yapısı olmamasına rağmen terleme sorunu mu dersin yoksa ağırlık sorunu mu. Talihsizlik olmuş.

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
ben 400 liraya falan almistim yanlis hatirlamiyosam tamam cok kaliteli sesi yok falan ama hic kirilacak gibi bi derdim olmadi hatta baya hunharca kullaniyorum ben masallah hala saglam malzeme kalitesi konusunda sikinti cekmedim
Dostum seninki o şekilde şansa gelmiş olabilir ama forumda konulara dikkat edersen kullaklıkla ilgili Daha 1 yıl olmadan çatlamalar, kırılmalarla dolu.
2.2k -3.5k fiyat arasında tabii ki asus rog go tercih sebebidir. Fakat benim dediğim gibi bir indirim yakalnırsa 600 TL lik fark kesinlikle verilebilir. Bu arada razerı da geçen hafta aldım.

enthy7

80+
Arkadaşlar bir kaç ayda deforme olup kırılıyor diye en az 5 yorum gördüm. Aklınızda bulunsun.

tamgüner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Tangüner
Ben aldım siparişi verdim sizi bilgilendiririm çatlamalar başlarsa.

MrSmoke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Eren
Merhaba Arkadaşlar ben 2 ay önce aldım bu kulaklığı eğer birlikte oyun oynayıp Discord üzerinden iletişim için alıyorsanız almayın pişman olursunuz ses net değil ama diğer cihazlar için güzel ses veriyor kulağa şarjı da uzun gidiyor.

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
iki ay oldu kırılmadı ama kulaklık bozuldu şuan çalışmıyor. cidden yazık 2200 TL ye aldığın bir kulaklığın bu seviyede hassas olması ve rog adı altında kalitesini tescillemiş bir modelin bu şekilde bozulması şaşırttı beni

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
iki ay oldu kırılmadı ama kulaklık bozuldu şuan çalışmıyor. cidden yazık 2200 TL ye aldığın bir kulaklığın bu seviyede hassas olması ve rog adı altında kalitesini tescillemiş bir modelin bu şekilde bozulması şaşırttı beni
nasıl bir bozulma oldu ? sıfırlama reset modu olabilir sünger altında vs. kullanım klavuzuna bakın ve bildirin hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,484
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom