Neler Yeni

🔥İndirim YINE YENI YENIDEN!! ASUS ROG STRIX GO 2.4 2200 TL

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,861
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Battı balık yan gider 🐟
227k karta min %40 ödeme tutarı veren garantiye attığım bakış
images (20).jpeg

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gürkan Doğan
Instagram
@gurkan.dogan.61
Steam
Galosix4161
Twitter
dogangurkan6141
Discord
gurkan.dogan.61
Itopya canı sıkılınca indirim yapıyor bu kulaklığa en son süper cuma diye 2000 TL olmuştu ama bence bu senenin son indirimi olur diye düşünüyorum. Ben 3 bin iken almıştım 🥲.

Ben 2021 aralıkta 900 liraya alacaktım daha da düşer dediler 3k oldu, temmuz 2023 te aldım. 4 ay sonra kasım 2023 te günü gününe 4 ay sol kenarı çatladı, 1 parmak kadar bi plastik parçası. Kafa yastığını ayıran metal boğumdan kulak pedi arasındaki parça ,iskeleti, çatlaması da ben kafama taktım kafamda çatladı, yol gibi dümdüz açmadım sonuçta veya sağlamlık testi yapmadım. Garantiye gönderdim penta sağolsun kullanıcı hatası diyip 2200 lira stoktan değişim dediler onaylamadım. Şuan odamda kutuda hiç açılmamış duruyor tüketici hakem heyetine başvurdum kulaklığımı daha kötü hale getirdiler ve kutu içeriğini eksik gönderebiliyorlarmış açıp bakmayacağım sonuca kadar (ücretsiz tamir talebinde bulundum sonuçta küçük bir parça değişilebilir ayrıca kullanıcı hatası da tuşunu mu bozdum suya mı soktum elektronik arızası mı var kulaklık kafa üstü değil mi ona göre kullandım sonuçta, kullanıcı hatası olduğunu kabul etmedim) internette bu durumu yaşayan birkaç kişi daha gördüm. 3k verdim 4 ay sonra çöp, zenginiz sanki biz. Umarım tüketici hakem heyeti iyi sonuçlanır yoksa elektrik bandıyla gittiği yere kadar kullanıp atacağım asusun bana göre en iyi kulaklığı mikrofonu dünyanın en iyisi ilk 10 da bence, 2021 den beri hayalini kurduğum bir ürün ama başıma gelenlere bak asusa yazdım ithalatçı garantili aldığınız yere başvurun diyip onlar da savdı. Asusu da çok seviyorum ama bir daha asus çevre birimi alır mıyım bilmiyorum. Bu kulaklığı alacaksanız öneririm fakat itopyadan değil penta teknoloji sizden tekrar satın almanızı bekliyor garantiyi yok sayıp, suçlayıp media markttan falan alın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 2021 aralıkta 900 liraya alacaktım daha da düşer dediler 3k oldu, temmuz 2023 te aldım. 4 ay sonra kasım 2023 te günü gününe 4 ay sol kenarı çatladı, 1 parmak kadar bi plastik parçası. Kafa yastığını ayıran metal boğumdan kulak pedi arasındaki parça ,iskeleti, çatlaması da ben kafama taktım kafamda çatladı, yol gibi dümdüz açmadım sonuçta veya sağlamlık testi yapmadım. Garantiye gönderdim penta sağolsun kullanıcı hatası diyip 2200 lira stoktan değişim dediler onaylamadım. Şuan odamda kutuda hiç açılmamış duruyor tüketici hakem heyetine başvurdum kulaklığımı daha kötü hale getirdiler ve kutu içeriğini eksik gönderebiliyorlarmış açıp bakmayacağım sonuca kadar (ücretsiz tamir talebinde bulundum sonuçta küçük bir parça değişilebilir ayrıca kullanıcı hatası da tuşunu mu bozdum suya mı soktum elektronik arızası mı var kulaklık kafa üstü değil mi ona göre kullandım sonuçta, kullanıcı hatası olduğunu kabul etmedim) internette bu durumu yaşayan birkaç kişi daha gördüm. 3k verdim 4 ay sonra çöp, zenginiz sanki biz. Umarım tüketici hakem heyeti iyi sonuçlanır yoksa elektrik bandıyla gittiği yere kadar kullanıp atacağım asusun bana göre en iyi kulaklığı mikrofonu dünyanın en iyisi ilk 10 da bence, 2021 den beri hayalini kurduğum bir ürün ama başıma gelenlere bak asusa yazdım ithalatçı garantili aldığınız yere başvurun diyip onlar da savdı. Asusu da çok seviyorum ama bir daha asus çevre birimi alır mıyım bilmiyorum. Bu kulaklığı alacaksanız öneririm fakat itopyadan değil penta teknoloji sizden tekrar satın almanızı bekliyor garantiyi yok sayıp, suçlayıp media markttan falan alın
Bir de 2017 de media markttan 100 liraya trust marka kablolu kafa üstü kulaklık almıştım 1 sene sonra kablosu kopmuştu içerden ses gidip geliyordu garantiye verdim ücretsiz değiştirdiler 1 sene sonra yine oldu yine verdim yine sıfır cihaz verdiler sonra yine oldu bu sefer çöpe attım getirmeye utandım ablam da almıştı aynısından ve sürekli ikimiz beraber vermiştik yani düşünün asus trust kadar olamıyor tabi ki aldığımız yer garantörü önemli ama her şey markaya bakıyor marka işbirliği içinde sonuçta

Ekler

• Screenshot_20231106_010851_Gallery.jpg
    Screenshot_20231106_010851_Gallery.jpg
    1.1 MB · Hit: 175
  • Screenshot_20231130_180229_Gmail.jpg
    Screenshot_20231130_180229_Gmail.jpg
    895.2 KB · Hit: 179

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Ömer Murat KARACA
Bence al begenmezsen geri gönder,15 gün içerisinde iade edebiliyorsun itopya'da.

Hocam aynı paraya kablosuz muadili yok gibi ya.
Kulaklıklar hijyen muhabbeti adı altında iade alınmıyor. Amazon harici çoğu firma iade almaz.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,722
İsim
Emir
Sadece 1 ürününe göre markanın tamamını değerlendirmek saçma değil mi sence de? Bu fiyat bandında güzel kulaklık bence, muadil olarak razer barracuda x var ama onun fiyatı 3500 tlden başlıyor.

Sonra 2 bin TL'ye bir tane de kardeşime aldım zaten 🍉
razer barracuda x 2021 versiyon kullanıp 2 3 güne iade etmiştim kullandıgım en kötü kulaklıklardan olabilir 3.5k da ona da verilmez

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Semih Erkılıç
Mpow air wireless alınabilir Aliexpress üzerinden çok daha uyguna geliyor yanlış bilmiyorsam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mustafa Atıf Alsaç
Arctis 5'in kablolarından bıkmıştım. Yapıştırdım bitane hemen. Bi sorum olcaktı. Benim mouse 2.4ghz kablosuz. Usb alıcısı var. Kulaklığı da yanına takarsam bi sorun olur mu?

Kulaklık da 2.4ghz kablosuz

H3XURZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan
Kulaklığı almayı düşünüyordum ama internette araştırdığımda kırılma olaylarının geneli bağlantı noktasından. Bende şans 0 olduğundan almakta kararsız kaldım. 😑

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Furkan Çalışkan
Vay anasini ben hala James Donkey 711 kullaniyorum

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Kağan UĞURLU
Vay anasini ben hala James Donkey 711 kullaniyorum
Bende ondan razer barracuda x e geçtim Bluetooth versiyon. Çağ atlamış gibiyim. Çok ciddi bir ses kalitesi farkı var. Teknosa %15 kulaklık indieimi artı k.kartı indirimi ile 2800 e geldi. 600 TL verip ne zaman çatlayacak kırılacak diye düşünmeden sağlam bir kulaklık almak daha mantıklı.

Top Bottom