Neler Yeni

İTOPYA DOĞUM GÜNÜ İNDİRİMİ ASUS ROG STRİX GO KULAKLIK

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
Kasımda da bu fiyatlara düşmüştü uygun baya

hqnbayar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
hakan
Kullanıyorum gayet memnunum. Farklı kullanıcılardan olumsuz yorumlar var bilmiyorum ama arctis 9 dan geçtim bu kulaklığa sorusu olan varsa alabilirim fiyatı çok iyi

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Taksim Delisi Cenk
Kullanıyorum gayet memnunum. Farklı kullanıcılardan olumsuz yorumlar var bilmiyorum ama arctis 9 dan geçtim bu kulaklığa sorusu olan varsa alabilirim fiyatı çok iyi
valorant pubg ses kasma ve ses yüksekliği nasıl ? Asus TUF H3,harici ses kartı ile kullanıyorum bundanda memnunum ama kablosuz ekipman niyetim vardı

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,193
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
valorant PUBG ses kasma ve ses yüksekliği nasıl ? Asus TUF H3,harici ses kartı ile kullanıyorum bundanda memnunum ama kablosuz ekipman niyetim vardı
Ses kartı ne aldın ve ses kartsız haliyle nasıl bir fark oldu

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Taksim Delisi Cenk
Ses kartı ne aldın ve ses kartsız haliyle nasıl bir fark oldu
Şöyle diyim Logitech g430 kulaklığın USB ses kartını kullanıyordum uzun süredir.
Ama daha sonra şöyle bir kulaklık standı aldım.itopya rampage e ürettirmiş.Kulaklikta tek soket kulaklık jaki mevcut. Ve 2 adette USB portu var.Enteresan şekilde performansını beğendim.logelitechten daha yüksek ses veriyor.150 TL ye almıştım mağazasından.rog kulakliktanda vazgeçtim zaten.kocakulakli kişilerde rahatsız ediyormuş 🙂
images (1).jpeg

yusufyeni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Yusuf YENİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bende şuanda Logitech g432 var memnunum ama bunun bi özelliği de mikrofonu söktüğün zaman dışarıda normal bluetooth kulaklık gibi al kullan özelliğinin olması. O beni cezbediyor. Çok araftayım

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Taksim Delisi Cenk
Bende şuanda Logitech g432 var memnunum ama bunun bi özelliği de mikrofonu söktüğün zaman dışarıda normal bluetooth kulaklık gibi al kullan özelliğinin olması. O beni cezbediyor. Çok araftayım
Dışarıda kullanma gibi bir ihtiyacım yok benim.yoksa bu paraya alınır

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
OZAN TANKUŞ
ne indirimi kral rtx 4070super alacam baktım 29878 TL oclu olan fiyatı zaten akakçede 30bine var indirim falan hikaye
Valla evet Bende mouse bakacaktım. Logitech g pro x dışarıdaki diğer satıcılarla aynı fiyata. 5k dan göya 3k ya düşmüş.

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Atilla Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
Razer Blackshark V2 x ten geçilir mi? Ses ve Mic kalitesi nasıl

hqnbayar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
hakan
Ses kalitesi gayet iyi 7.1 iyi hafif ergonomik . En çok hoşuma giden kulaklıktada mik var ayrı soket olarakta mikrofon var şarjı iyi gidiyor

XXMAXZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ahmet yılmaz
aldım hocam teşekkürler

Top Bottom