Neler Yeni

İtopya Fırsat Treni İndirimleri 26-28 TEMMUZ

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
brutal chapter
Flash bellek kullanılır kardeşim. Mahkemelerde kanıt sunma gibi işlerde halen kullanılıyor. Yani ne olur ne olmaz ucuzdan bulduğunda 2 tane çekiver kendine belki lazım olur. Allah kimseyi düşürmesin.
ciddi ciddi soruyorum ne yaşıyorsun sen hangi zaman dilimi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
brutal chapter
Basindan geçen olayda madem öyle cd de kullanabilirsin.Not adliye katibiyim.Yeterli mi??

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ali
ciddi ciddi soruyorum ne yaşıyorsun sen hangi zaman dilimi?
Kardeşim bilmiyorsan öğreteyim adliyelerde kanıt falan sunacağında davalarda halen flash bellek kullanılıyor. Sizin yaşadığınız Türkiye Cumhuriyeti sanırım uzay çağına geçti ama benim yaşadığım Türkiye Cumhuriyeti ise halen taş devrinde.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Ben bu treni kaçırıp araba alırım aga..
1722016848241.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
brutal chapter
Kardeşim bilmiyorsan öğreteyim adliyelerde kanıt falan sunacağında davalarda halen flash bellek kullanılıyor. Sizin yaşadığınız Türkiye Cumhuriyeti sanırım uzay çağına geçti ama benim yaşadığım Türkiye Cumhuriyeti ise halen taş devrinde.
adliye katibiyim diyorum bana mi anlatiyorsun? pazartesi gel çayımı ic.Ankara.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
brutal chapter
Usb ye şaşıran adam cd kullan diyo. Daha da uzatmak istemiyorum konuyu. İyi geceler kardeşim. :)
senin olayin nedir ? usb ye şaşıran kimse yok, cd ye şaşıran kimse yok?? Kullanim alanindan ve gerekliliginden bahsediyoruz okudugunu anlamıyor musun?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
hakkını yemeyelim şimdi itopyanın diğer satıcılara gore 2 k indirim yapmışlar :D https://www.itopya.com/msi-geforce-...12gb-gddr6x-192-bit-dlss-3-ekran-karti_u25231

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,328
Üyeler
150,259
Son üye
Hukamen
Top Bottom