Neler Yeni

İtopya haksız rezilliği

aLexiKidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlkeren
Zamanında 1070ti almıştım itopyadan 1 ay olmadan arıza yapmıştı durduk yere. Uzun uğraşlar sonucu sıfır ürün göndermişlerdi fakat 2 3 kere yollamıştım ürünü arızalı diye… onlar bana ben onlara kargolamaktan usanmamıştık 🤣

furkan_qp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
furkan
Hazır sistem alacaktım bende. Banada aynı olayı yaşatırlar diye tedirgin oldum şimdi.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Hocam başka önerdiğiniz bir site varmı? Vatandan düşündüm; ama aşırı pahalı.
İnce hesap olabilir onlardan psu aldım sorunlu çıktı özür diledir 100tl kuon bide ürünü iade ettiler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılıyorum, bazen eski sevgili gibi ghostluyorlar.

Alıntıyı görüntüle
Yeminle ya

İnce hesap olabilir onlardan psu aldım sorunlu çıktı özür diledir 100tl kuon bide ürünü iade ettiler

Yeminle ya
Hayır bide ürünü arızalı yolluyorum hasarsız bir şekilde yine bana arızalı ürün geliyor ama hasarlı şekilde adamlar kablodaki lastikleri sokmeden nasıl test etti anlamadım

Ufff 101k ne geçirmişler adama
Valla

AnhurChivas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Anhur Chivas
Ben de 420₺'ye fare satın almıştım itopyadan, bağlantı sorunları vardı sıfır farede. İade için iki defa mail attım dönüş yapan olmadı, aramaya da uğraşmadım. Rezil bir firma gerçekten :ROFLMAO: @itopya.com

Gözlemci⚔️

80+ Bronze

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Arkadaşlar itopya üzerinden gamebooster infinty 360mm sıvı soğutma aldım abi aldım geldi 1 hafta sonra sistemi kurdum sesiz denilen sıvı soğutma uçak motoru sesi çıkarıyor pompası titriyor ve fanları yalpalıyordu ve AMD ryzen 5 5600x boşta 60 derecede geziyordu 25 gün önce yolladım bana ne bı takıp kodu ne sonuç kodu hicbisey gelemdi ve işe bakın bugün ürünün sorunu yok diye bana geri geldi hadi tamam bu anlattıklarım sorun değil sıvı soğutma nin bakır bloğu sıcaktan kararmış bunudami görmediniz bide aradım 30dk telefonda bekleyip bana bunu söylüyorlar neymiş ürün arzali olunca il6 ay fabrikasyon hatalardan dolayı degism ve iade yapamiliyormusum ama ürün arızalı değilmiş koş Koca itopya 3.000tl nin altına girmiş anlamadım bende.
@firsatgamingx

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Arkadaşlar itopya üzerinden gamebooster infinty 360mm sıvı soğutma aldım abi aldım geldi 1 hafta sonra sistemi kurdum sesiz denilen sıvı soğutma uçak motoru sesi çıkarıyor pompası titriyor ve fanları yalpalıyordu ve AMD ryzen 5 5600x boşta 60 derecede geziyordu 25 gün önce yolladım bana ne bı takıp kodu ne sonuç kodu hicbisey gelemdi ve işe bakın bugün ürünün sorunu yok diye bana geri geldi hadi tamam bu anlattıklarım sorun değil sıvı soğutma nin bakır bloğu sıcaktan kararmış bunudami görmediniz bide aradım 30dk telefonda bekleyip bana bunu söylüyorlar neymiş ürün arzali olunca il6 ay fabrikasyon hatalardan dolayı degism ve iade yapamiliyormusum ama ürün arızalı değilmiş koş Koca itopya 3.000tl nin altına girmiş anlamadım bende.
Sen onu direkt gamebooster'a göndermeyi de dener misin bi servis raporu sana verirler de. Ürün teknik servise gitmiş mi yoksa onlar mı kafasına göre iş yapıyolar ona bakmak lazım.

Servis raporu vs var mı elinde?

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Sen onu direkt gamebooster'a göndermeyi de dener misin bi servis raporu sana verirler de. Ürün teknik servise gitmiş mi yoksa onlar mı kafasına göre iş yapıyolar ona bakmak lazım.

Servis raporu vs var mı elinde?
Yok bana sadece A4 E ürünün ışıklardan dolayı göz yanılması diye bişey yazıp yollamışlar lastikle kabloları fln bağladım kablolarda sıfır oynama var nasıl yolladiysam öyle geldi bide kenarlardan hasar almıştı

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Yok bana sadece A4 E ürünün ışıklardan dolayı göz yanılması diye bişey yazıp yollamışlar lastikle kabloları fln bağladım kablolarda sıfır oynama var nasıl yolladiysam öyle geldi bide kenarlardan hasar almıştı
Bana at bi özelden bakayım

Top Bottom