Neler Yeni

İtopya hazır sistem alınır mı

rtx 3090

80+ Silver
Arkadaşlar itopya da hazır bir tane sistem buldum 4300 TL fiyatı var bütçemde en fazla o civarda fakat bazı sistelere baktım itopya hakkında dilek ve şikayetlere kafamı biraz bulandırdı bazı yorumlarda müşteri hizmetlerinden çoğu kişi memnun değil bazı kişiler de aldıkları sistemlerde bazı donanım parçalarının 4 5 ay sonra bozulması ile ilgili şikayetleri var bozulan parçalar ile ilgili geri e mail atan kişiler maillere bakılmıyor müşteri hizmetleri bakmıyor diye bir çok eleştiride bulunmuş sizce doğrumu hazır sistem alınır mı aranızda bu gibi aksilikler yaşayan varmı biraz yardım edebilirse seviririm 😊
Hangi sistemi alcaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sistemi alma bu fiyata kötü

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe bayram
Hocam kasa ve PSU çok kötü kesinlikle almayın.
Pollux 3T-10 | Game Garaj
Anakartı MSI B460M Pro yapın 96TL farkla. RAM'in yanındaki 1'i 2 yaparsanız çok güzel olur 325TL fark alıyor ama değecektir yapmazsanızda ileride bir adet alırsınız.
Eyvallah hocam cidden fark baya söylediğin iyi oldu

alınmaz 4500 tlilik pc de 1050 ti var
Bir önerin var mıdır bütçem göründüğü gibi zaten:)

Sistemi pek beğenmedim. Gamegaraj sistemlerine bakmanızı öneririm.

Sistemi pek beğenmedim. Gamegaraj sistemlerine bakmanızı öneririm.
Evet oraya bakıcam öneriniz için teşekkürler

Son düzenleme:

rapseyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
rapsey
Okudum dikkate aldım teşekkürler

https://www.itopya.com/tuco-m9150tf-msi-gtx-1050-ti-oc-4gb-8gb-ddr4-240gb-ssd-geforce-espor-pc/ buyur donanım konusuna pek bilgim de yoktur yardım edebilirsen sevinirim :)

Eyvallah saolasın

Bir önerin varmıdır hocam
eğer ürün linktekiyse tavsiye etmem içinde 1050ti var ve diğer parçalara göre de çok pahalı bir sistem, eğer bütçen bu fiyatlardaysa biraz daha ekleyip kendin gidip elinle alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe bayram
eğer ürün linktekiyse tavsiye etmem içinde 1050ti var ve diğer parçalara göre de çok pahalı bir sistem, eğer bütçen bu fiyatlardaysa biraz daha ekleyip kendin gidip elinle alabilirsin.
Eyvallah hocam dikkate alıcam yorumunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,369
Üyeler
149,369
Son üye
ebuşbey
Top Bottom