Neler Yeni

Yardım İtopya ürün iade olur mu

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
siz aoca mı şikayet ediyorsunuz hayır sizin mesajınızı ulaştırmak istediğiniz ve sonuç almak istediğiniz şirket itopya isterseniz başklarının dikkat etmesi için aocuda etiketlersiniz o size kalmış sizin amacınız itopya için değilmi onların servisine yolladınız
Evet itopyaya gitti

Shourd

80+ Silver

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
e tamam o zaman itopya için oluşturun şikayetinizi baktınız yardımcı oldular dediğim gibi teşekkür edersiniz şikayet vardada veya farklı sitedeyse orda
Aslında aklıma gelmişti de reis site adı şikayet var ya inada bindirirler değiştirirler falan diye yazmamıştım :D
Yani kutu eksiksiz herşeyi tamam ve daha 10 gün olmuş şartlarda bile 14 gün diyor ama iade yapmazlar diyenleri görünce korktum açıkçası yazıcam birazdan şikayetvara

Shourd

80+ Silver
Aslında aklıma gelmişti de reis site adı şikayet var ya inada bindirirler değiştirirler falan diye yazmamıştım :D
Yani kutu eksiksiz herşeyi tamam ve daha 10 gün olmuş şartlarda bile 14 gün diyor ama iade yapmazlar diyenleri görünce korktum açıkçası yazıcam birazdan şikayetvara
iyi yaparsınız bende şüphelendiğim şeylerde yaaprım ve daha sorun yaaşamdım bu arada itopya saygın bi şirlet gerçekten sizden kaynaklanmıyorsa kolay kolay yapıcağını düşünmüyorum

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
iyi yaparsınız bende şüphelendiğim şeylerde yaaprım ve daha sorun yaaşamdım bu arada itopya saygın bi şirlet gerçekten sizden kaynaklanmıyorsa kolay kolay yapıcağını düşünmüyorum
Eyvallah hocam biraz olsun rahatlattın beni dün neler neler dediler ya
İtopya yapar
İtopyadan beklerim
Max itopya
Kafamda adamları şeytan gibi kodlamışım hakkım olduğu halde iade alamıcam gibi hissediyordum iyice

Shourd

80+ Silver
Eyvallah hocam biraz olsun rahatlattın beni dün neler neler dediler ya
İtopya yapar
İtopyadan beklerim
Max itopya
Kafamda adamları şeytan gibi kodlamışım hakkım olduğu halde iade alamıcam gibi hissediyordum iyice
sorun etmeyi diyelimki almadılar hakkınızı ararsınız yeterki hakkınızın peşinden gidin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İtopyadan aoc 24g4 aldım elime geçtikten 10 gün sonra bozuldu aradım itopyayı iade edebilir miyim dedim
Servis bakmalı dediler dünde forumdan birkaç arkadaş iade yapmamak için siz bozmuşsunuz derler serviste dedi.
Bugün yolladım itopyaya güzelde bir not bıraktım eksiksiz herşeyi de kutuya koydum iade yaparlar mı yaparlarsa ne kadar sürer deneyimi olanlar paylaşabilir mi (ürün kendi bozuldu bu arada)
bende lenovo monitör aldığımda yaşamıştım vatandan almıştım 2 hafta sonra patates olmuştu ekranda yeşil çizgiler çıkmaya başlamıştı servise yolladım iade kararı çıkmıştı.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
bende lenovo monitör aldığımda yaşamıştım vatandan almıştım 2 hafta sonra patates olmuştu ekranda yeşil çizgiler çıkmaya başlamıştı servise yolladım iade kararı çıkmıştı.
şikayetvar a da yazdım şimdi bir şey yapmadığımı ve iade istediğim söyledim umarım iade ederler

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,357
İsim
yusuf ecer
Kafanı hiç karıştırmadan açıklayım;
Eğer monitörün bozulduğu söyleyerek gödneriyorsan servise gönderilip incelenmesi FARZ oluyor.
Ha bu demek değil ki iade edilmeyecek vs. Serviste arıza görülür tarafına para iadesi yapılır 3-5gün fazladan beklemiş olursun.
Öte yandan ben direkt beğenmedim diye iade etseydin bu sorgulanmadan direkt iade de yapılabilirdi.

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Kafanı hiç karıştırmadan açıklayım;
Eğer monitörün bozulduğu söyleyerek gödneriyorsan servise gönderilip incelenmesi FARZ oluyor.
Ha bu demek değil ki iade edilmeyecek vs. Serviste arıza görülür tarafına para iadesi yapılır 3-5gün fazladan beklemiş olursun.
Öte yandan ben direkt beğenmedim diye iade etseydin bu sorgulanmadan direkt iade de yapılabilirdi.
valla bilgim olsa beğenmedim derdim ama ne biliyim hocam tek doğrucu davut benim heralde hiç aklıma gelmedi e sorun çıkmıyomu açıp baktıklarında bozuk olduğunu görüp işlem yapamıyorlar mı müşteri bozmuş memnum kaldım diyip iade etmiş diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla bilgim olsa beğenmedim derdim ama ne biliyim hocam tek doğrucu davut benim heralde hiç aklıma gelmedi e sorun çıkmıyomu açıp baktıklarında bozuk olduğunu görüp işlem yapamıyorlar mı müşteri bozmuş memnum kaldım diyip iade etmiş diye
dünde konu açtım kimsede böyle bişey demedi ki keşke size denk gelseymiş

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,357
İsim
yusuf ecer

dünde konu açtım kimsede böyle bişey demedi ki keşke size denk gelseymiş
Evet bu ihtimal de var ama kullanmadım vs dersin fiziksel bi kusur gözükmüyo zaten ekranda. Pek dikkat edeceklerini düşünmüyorum o yüzden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Abdullah Kemal Güzel
Yetkili servis raporundan onay almadan iade kabul etmezler. Şimdi size geri de gönderebilirler, yetkili servise de gönderebilirler. Yetkili servise de gitmesi için kargo vs. ücreti çıkacak. Bunlar muhtemelen teslim almicak ve sana geri döncek ürün. Aoc un yetkili servisini arayıp bilgi alsaydın

4060fetişlidinazor

80+ Bronze
Yetkili servis raporundan onay almadan iade kabul etmezler. Şimdi size geri de gönderebilirler, yetkili servise de gönderebilirler. Yetkili servise de gitmesi için kargo vs. ücreti çıkacak. Bunlar muhtemelen teslim almicak ve sana geri döncek ürün. Aoc un yetkili servisini arayıp bilgi alsaydın
Yok ki bilgi alacak bişey aoc mudur nedir hiç bi irtibat bulamadım

Evet bu ihtimal de var ama kullanmadım vs dersin fiziksel bi kusur gözükmüyo zaten ekranda. Pek dikkat edeceklerini düşünmüyorum o yüzden.
Anladım umarım arkadaşın dediği gibi olmaz ek ücret falan veremem valla o neymiş öyle hem bozuk mal sat hem kargo parası al

Arkadaş geçti aynı süreçten 1 ay falan sürdü servise yolladılar para iadesi yaptılar öyle kargo ücreti falan da çıkmadı

Top Bottom