Neler Yeni

İnceleme JBL Tune 510BT İncelemesi

serwintes

80+ Gold
Benim için önemli olan şeylerden birisi dışarı ses veriyor mu? Belki yazmışsınızdır benim gözümden kaçmış olabilir.
hepsi veriyor kanka
Mesaj otomatik birleştirildi:

ankerde %50 55 hacimden sonra dışarı belirgin sesler veriyor fullersen çok rahat duyarsın

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
hepsi veriyor kanka

ankerde %50 55 hacimden sonra dışarı belirgin sesler veriyor fullersen çok rahat duyarsın
Ben inceleyene soruyorum belli olmaz

Dışarı konser vermek istemiyorumda

louis bloom

80+ Silver
Benim için önemli olan şeylerden birisi dışarı ses veriyor mu? Belki yazmışsınızdır benim gözümden kaçmış olabilir.
Sessiz ortamda denedim, son seste dışarı ses veriyor ama son sesi yüksek olduğu için ben son seste kullanamıyorum, 3/4 tık asagisinda kullanıyorum. O şekil olduğunda ses vermiyor dışarıya

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Sessiz ortamda denedim, son seste dışarı ses veriyor ama son sesi yüksek olduğu için ben son seste kullanamıyorum, 3/4 tık asagisinda kullanıyorum. O şekil olduğunda ses vermiyor dışarıya
Ben son ses müzik dinlediğim için önemli bir etken benim için

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kaç saat kullandın? Küçük padleri yüzünden aslında kulağı mahvediyor.

-'ye ergonomi yazabilirsin. Kulaklık herkese göre değil çünkü.

louis bloom

80+ Silver
ancak şöyle bir şey ekleyeyim Airpods 3. nesilde son seste dışarıya ses veriyor, sanırım bir tek kulak içi kulaklıklarda (ucu airpods pro gibi kauçuk olan) dışarıya son seste iken ses vermiyor

Kaç saat kullandın? Küçük padleri yüzünden aslında kulağı mahvediyor.

-'ye ergonomi yazabilirsin. Kulaklık herkese göre değil çünkü.
hocam virtuosoyu 2 haftadir kullaniyorum virtuoso dan sonra bana ergonomik geldi belki virtuoso biraz öküz gibi kulaklik oldugu icin bana daha uygun gelmis olabilir su an bu ama evet kulaklik kisimlari kucuk ve baski fazla

Ben son ses müzik dinlediğim için önemli bir etken benim için
maalesef hocam son seste dışarıya ses veriyor

louis bloom

80+ Silver
Cidden ya bilmiyom ya samsung buds 2 alacağım ya da jbl510bt kararsızım
disari ses tamamen yok olsun istiyorsaniz airpods pro gibi kulak ici kulak kismi kaucuk kulakliklar tercih edin. Ben de airpods 3. nesili airpods pro 2. nesil ile degistirecegim, airpods 3. nesil disariya en yuksegin biraz altinda da ses veriyor cunku.

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
disari ses tamamen yok olsun istiyorsaniz airpods pro gibi kulak ici kulak kismi kaucuk kulakliklar tercih edin. Ben de airpods 3. nesili airpods pro 2. nesil ile degistirecegim, airpods 3. nesil disariya en yuksegin biraz altinda da ses veriyor cunku.
Ben kendim samsung buds 2'yi deneyimledim hiç ses vermiyor son seste bile

louis bloom

80+ Silver
Ben kendim samsung buds 2'yi deneyimledim hiç ses vermiyor son seste bile
o zaman kafa ustu kulakliklara pek yanasmayin hocam samsung buds 2 sizin icin daha iyi olacaktir. Pc icin kullandigim Virtuoso'da disariya ses veriyor ondan once kullandigim HS80 de yani galiba kafa ustu kulakliklarin hepsi son seste disariya ses veriyor. (Airpods 3. nesil pismanliktir. O da garip bi şekilde disari ses veriyor :( )

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
o zaman kafa ustu kulakliklara pek yanasmayin hocam samsung buds 2 sizin icin daha iyi olacaktir. Pc icin kullandigim Virtuoso'da disariya ses veriyor ondan once kullandigim HS80 de yani galiba kafa ustu kulakliklarin hepsi son seste disariya ses veriyor. (Airpods 3. nesil pismanliktir. O da garip bi şekilde disari ses veriyor :( )
Anladım işte beni şuan ikilemde bırakan şey tasarım yani kulaküstü modelleri de deneyimlemek istiyorum ama sanırım buds 2 alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,080
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom