Neler Yeni

K-pop dinleyen bir erkeğe tepkileriniz ne olur?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
K-Pop bir müzik türüdür bazıları sever bazıları sevmez, tamamen kişisel bir tercih. Müzik dinleyen birini garipsemiyorsunuzdur muhtemelen :D

Ha ben dinlemiyorum. Ben K-Pop'a en uzak tür olan metal dinliyorum ama bu tamamen tercih meselesidir, dinlediği müzik türüne göre eşcinsel, vahşi gibi kalıplara sokan insanlar zaten mantıklı düşünemeyen toxiclerden başkaları değildir.

SnareEcho

80+ Silver
K-Pop bir müzik türüdür bazıları sever bazıları sevmez, tamamen kişisel bir tercih. Müzik dinleyen birini garipsemiyorsunuzdur muhtemelen :D

Ha ben dinlemiyorum. Ben K-Pop'a en uzak tür olan metal dinliyorum ama bu tamamen tercih meselesidir, dinlediği müzik türüne göre eşcinsel, vahşi gibi kalıplara sokan insanlar zaten mantıklı düşünemeyen toxiclerden başkaları değildir.
Ben hem metal hem de k-pop dinliyorum. Hatta bu yüzden bir tane boş beleş arkadaş şöyle demişti 'K-pop dinleyen metal dinlemez' Çok güldüm yani. Bu nasıl bir düşünce yahu? Bunu diyenin yaşı 18 benimki 12. Bu yaşta bunun saçma olduğunu anlıyorum ama 18 yaşında olan arkadaş bunu anlayamıyor. Neyse daha çok anlatırım da kendisini batırmak istemiyorum. Sonuçta o da bir insan.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,678
İsim
Deniz Efe
⚽🏈⚾🥎🏀🎱🏐
baska acıklaması yok

Helenov

80+
Dostum, insanların dediklerini bu denli önemsememelisin. İstediğini dinleyebilirsin. Kimsenin söylediği bir şey için kendini kısıtlamana, değiştirmeye çalışmana gerek yok. Laf söyleyenler de Cakal, Lvbel C5 vb. dinleyen kişiler zaten çoğunlukla. "Erkekliğiniz" bu kadar mı ucuz da bir müzik dinlemekle "gay" oluyorsunuz?

SnareEcho

80+ Silver
Dostum, insanların dediklerini bu denli önemsememelisin. İstediğini dinleyebilirsin. Kimsenin söylediği bir şey için kendini kısıtlamana, değiştirmeye çalışmana gerek yok. Laf söyleyenler de Cakal, Lvbel C5 vb. dinleyen kişiler zaten çoğunlukla. "Erkekliğiniz" bu kadar mı ucuz da bir müzik dinlemekle "gay" oluyorsunuz?
Haklısın dostum. Zaten bu cahillerin dediklerine bakıp kendimi kısıtlamayacağım. Sadece sinirleniyorum biraz.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar K-pop dinleyen bir erkeğe karşı tepkileriniz ne olurdu?
Yani her ne kadar iğrensem de artık (iğrenmemin sebebi kötü olması veya untaç gibi şeyler değil sadece aşırı derecede maruz kalıyorum bazı sebeplerden) dinleyen dinleyebilir ne diyebilirim ki.

MuhammedKazan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Muhammed Kazan
İlgilendiği Kategoriler
bılgısayar ve bılgısayar bıleşenlerı toplama ve bılgı verme (Bende Olmayan Bılgısyar)

Doğrudur, tamamen kişisel tercihtir. ancak eleştirmemek mümkün deyil. Çünkü insanları eleştirmek için kişisel tercihlerine bakarsın mesela ben kafamın estiği şarkıyı dinlerim pek aram yoktur şarkıyla. ama şarkıyla arası iyi olup metal dinleyen birisi görürsem aklıma bu kişini daha çok rengarenk giymek yerine siyah renkleri tercih etmesi, deyişik yüzük kolye v.b şeyleri sevip takmaları falan aklıma gelir. Anladın mı demek istediğimi benim için k-pop dinleyip ve hayranı olan kişiler tamamen; (çoğunlukla) küçük yaş grubunda ve asyalı kızlar gibi giyinmeyi seven ve nedensizce çok sevdiği k-pop sanatçısının adını ve profil fotorafını sosyal medya hesabına ekleyip onunla alakalı 999999 tane saçma sapan editler yapan tiplerdir. He sadece dinlemeyi sevenler de olabilir illa saçma sapan edit yapacak diye bir şey yok ama genelde öyle tiplerden oluşan amipler sever k-popu.

SnareEcho

80+ Silver
Doğrudur, tamamen kişisel tercihtir. ancak eleştirmemek mümkün deyil. Çünkü insanları eleştirmek için kişisel tercihlerine bakarsın mesela ben kafamın estiği şarkıyı dinlerim pek aram yoktur şarkıyla. ama şarkıyla arası iyi olup metal dinleyen birisi görürsem aklıma bu kişini daha çok rengarenk giymek yerine siyah renkleri tercih etmesi, deyişik yüzük kolye v.b şeyleri sevip takmaları falan aklıma gelir. Anladın mı demek istediğimi benim için k-pop dinleyip ve hayranı olan kişiler tamamen; (çoğunlukla) küçük yaş grubunda ve asyalı kızlar gibi giyinmeyi seven ve nedensizce çok sevdiği k-pop sanatçısının adını ve profil fotorafını sosyal medya hesabına ekleyip onunla alakalı 999999 tane saçma sapan editler yapan tiplerdir. He sadece dinlemeyi sevenler de olabilir illa saçma sapan edit yapacak diye bir şey yok ama genelde öyle tiplerden oluşan amipler sever k-popu.
tabii ki de Koreli kızların fanı değilim ve olmayacağım da. Sadece profilimde gördüğün 2 kızın oyunculuklarını seviyorum. Bu yüzden Pp yaptım. Ama k-pop sadece eğlence için dinliyorum.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Demek istediğinizi anladım, K-Pop hayran kitlesinin kötü olduğunu söylüyorsunuz sanırım. Bende katılıyorum, K-Pop seven bir kız arkadaşımla tartıştıktan sonra bana "Sen koreli erkeklerin tırnağı olamazsın" demişti ve bende pekala deyip geçiştirmiştim :D K-Pop hayran kitlesi gerçekten kötü ama işi saçma boyutlara getirmeden seven insanlarda mevcut tabii ki. Metal kitlesininde çok sağlıklı olduğu söylenemez, Metallica sevip Megadeth düşmanı olan çok kişi gördüm, veya metal dışında şarkı dinleyen kişilere kin besleyenleride gördüm. O yüzden kişiye göre muamele yapmak lazım diye düşünüyorum.

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
YouTube'da arkaya dans koyup ona buna sallamazsa çok bir problem yok.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Top Bottom