Neler Yeni

KABLONET ALINIR MI ?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Nasıl yani?
Mesela bizim evde şuan ben oyun oynarken ev halkı da bağlandığından ping oluyor, ben kendime özel ağ oluşturup pingsiz oynayabiliyormuyum?
Misafir ağa bağlayınca bende ping artmıyor, belki herkesde işe yaramıyor olabilir, onu anlatınca denemeniz lazım.

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Kablonete geçmeyi düşünüyordum da bizim orada altyapısı yokmuş maalesef

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Reis bende kablonet kullanıyorumda onu nasıl yapıyorsun. Misafir gelince 10kişi filan bağlanınca oyun da ping oluyor nasıl yapıyorsun onu
Modem arayüzünde girin kullanıcı şifre bölümünü girdikten sonra gelişmiş ayarlar seçeneğine tıklayın sonra gelen ekranda kablosuz seçeneğine basın.
1608802016876.png

Oradan sonra sol kısımda bulunan misafir ağ seçeneğine tıklayın.
Sonra ayarları şu şekilde yapın:
1608802226690.png

Uygula tuşuna bastıktan sonra wifi ağı gelecektir.
Uyarı: Wifi- şifresi en az 8 haneli olmalıdır, zaten sizi uyaracaktır.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Modem arayüzünde girin kullanıcı şifre bölümünü girdikten sonra gelişmiş ayarlar seçeneğine tıklayın sonra gelen ekranda kablosuz seçeneğine basın.
Alıntıyı görüntüle
Oradan sonra sol kısımda bulunan misafir ağ seçeneğine tıklayın.
Sonra ayarları şu şekilde yapın:
Alıntıyı görüntüle
Uygula tuşuna bastıktan sonra wifi ağı gelecektir.
Uyarı: Wifi- şifresi en az 8 haneli olmalıdır, zaten sizi uyaracaktır.
Saol

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah Evitan
Sa kablonet gerçekten güzel ben çok menunum tavsiye ederim ama internet hızı ile pingin alakası yok bilgin olsun ping bi verinin diğer tarafa ulaşma süresi eğer senin dowland ın yüksekse sadece alacağn ve göndereceğin verinin boyutu büyük olur gelme hızı değişmez yani ping deyişmez aklında bulunsun mesela csgo oynuyorsan Mm de 16 mbps internet ile ne alıyorsan 100mbps ilede aynı pingi alacaksın hemen hemen çok ufak oynamalar olabiliyor tek fark oyunları daha hızlı yüklersin yani saniyede 11-12 ile yüklesin bide bu arada bende aynı kanlonet paketini kullanıyorum 100mbps nin %90 ihtimalle %10 daha fazla hız alıyorum 115-120 den aşşağ düşmüyor ethernet ile bağlanıyorum bilgine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,998
Üyeler
154,688
Son üye
hinhan
Top Bottom