Neler Yeni

kaçak redmi 13c alınır mı?

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
merhabalar kaçak redmi 13c alıcam fiyatıda 4800 sizce alınır mı ?

NİTRQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ömer Özcane
bende var memnunum ama kaçak(yurtdışı) olduğu için kapanıcak elbet para vermezseniz tabii
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende var memnunum ama kaçak(yurtdışı) olduğu için kapanıcak elbet para vermezseniz tabii
ayrıca apk indirdiğim bişey açılmazken biri açılıyo onu tam anlamadım o hariç sorun görmedim daha

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Doğan gelişigüzel
dostum yanlıs anlamada 6400 tl olan telefonu neden kaçak alıyorsun yarın kapancak bişi olcak uğraşcaksınız cok farklı bi fiyatı yok belki son paran yanlıs anlama ama derdine deymez yani , ben Xiaomi Redmi 12 128 GB 8 GB kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
dostum yanlıs anlamada 6400 tl olan telefonu neden kaçak alıyorsun yarın kapancak bişi olcak uğraşcaksınız cok farklı bi fiyatı yok belki son paran yanlıs anlama ama derdine deymez yani , ben Xiaomi Redmi 12 128 GB 8 GB kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.
Hocam yarın kapanicak dediğiniz telefonu 1yildir kullanıyorum
Babam 4yildir kaçak redmi pro 8 kullaniyor bu sene içerisinde 13 pro kacak alicak
Annem poco X3 pro kacak kullanıyor 2yildir hala kapanmadı ne kapanıyor acaba merak ettim

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Doğan gelişigüzel
Hocam yarın kapanicak dediğiniz telefonu 1yildir kullanıyorum
Babam 4yildir kaçak redmi pro 8 kullaniyor bu sene içerisinde 13 pro kacak alicak
Annem poco X3 pro kacak kullanıyor 2yildir hala kapanmadı ne kapanıyor acaba merak ettim
tercih senin dostum :) kapanmadığı kapanmıcağı anlamına gelmiyor ama ve geçen yıllara kadar kayıt ücretleri ne kadar cazipken şuan fena rakamlar çıkardılar mı sorsan kimse inanmazdı öneride bulundum sadece 5 6 7 k lık telefonlar için maceraya gerek yok kendi görüşüm saygı duyarım

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
tercih senin dostum :) kapanmadığı kapanmıcağı anlamına gelmiyor ama ve geçen yıllara kadar kayıt ücretleri ne kadar cazipken şuan fena rakamlar çıkardılar mı sorsan kimse inanmazdı öneride bulundum sadece 5 6 7 k lık telefonlar için maceraya gerek yok kendi görüşüm saygı duyarım
Hocam biz kayıt ücreti de dahil hallediyoruz işimizi tanıdık olduğu için ondan sıkıntı çıkmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi 13 proyu kaydiyla beraber 7bine saticak adam babama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,133
Üyeler
155,366
Son üye
frontier
Top Bottom