Neler Yeni

kankama aşık oldum help

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
arada discorddan konuşuyoruz sıkıldım diyor dışarı çıkalım istersen diyorum çevrimiçi olduğu zaman direkt naber fln yazıyorum oyundan birileri laf attığı zaman sövüyorum adama
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu grupta notları iyi olan ben varım birde bir arkadaşım daha var kız aşık olduğum kızın annesi ben okuduğum için beni damadım diye seviyor kız sinirleniyor dediği zaman babamda kıza gelinim diyor bende belli olmasın diye sinirlenmiş gibi yapıyorum yani şuan tek engel kızın kanka demesi
o zaman direkt git açıl. kızlar anneleriyle bu konuları konuşur hep ondan doalyı damat diyor olabilir.

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
arada discorddan konuşuyoruz sıkıldım diyor dışarı çıkalım istersen diyorum çevrimiçi olduğu zaman direkt naber fln yazıyorum oyundan birileri laf attığı zaman sövüyorum adama

bu grupta notları iyi olan ben varım birde bir arkadaşım daha var kız aşık olduğum kızın annesi ben okuduğum için beni damadım diye seviyor kız sinirleniyor dediği zaman babamda kıza gelinim diyor bende belli olmasın diye sinirlenmiş gibi yapıyorum yani şuan tek engel kızın kanka demesi
knk biraz simplik oluyor seninki ama hiç aşık olmadığım için bilemem nası bişi

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
o zaman direkt git açıl. kızlar anneleriyle bu konuları konuşur hep ondan doalyı damat diyor olabilir.
öyle bir şey olsa bence kanka demez geçen dışarı çıkıcaz makyaj yapıyor makyaj yapayım dışarda bir sürü yakışıklı erkek var diyor çıkıp gidicektimde vaz geçtim

ferx1111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Ferit Çınar

hocam siz sövünce arkadaşınız daha iyi hissediyor mu kendini

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
öyle bir şey olsa bence kanka demez geçen dışarı çıkıcaz makyaj yapıyor makyaj yapayım dışarda bir sürü yakışıklı erkek var diyor çıkıp gidicektimde vaz geçtim
kıskandırmak için diyor olabilir emin değilim çok karrasız kaldım bende

tamam boşver fln diyor sesini kapatıyoruz oyundan
yaşınız kaç bu arada ?

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
kıskandırmak için diyor olabilir emin değilim çok karrasız kaldım bende

yaşınız kaç bu arada ?
15

ilk defa aşık olduğum için böyle bir konu açtım

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
15

ilk defa aşık olduğum için böyle bir konu açtım
o yaşalrda yaş farkı sıkıntı olabiliyor. bence ilk dediğime uy sen (aslında aşık değilsin )

o yaşalrda yaş farkı sıkıntı olabiliyor. bence ilk dediğime uy sen (aslında aşık değilsin )
yaş farkı olduğundan annesi seni onun kardeşi gibi görüyor olabilir belki ondan sevmek babında damat falan diyordur. babanda geyiği devam ettiriyordur ama emin değilim

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
istanbulda kuzenim var abim ona anlattım o buraya geldiği an bittiğim an demektir

smsísmαíl

80+ Silver
Ben de 15 yaşındayım ama aşık değilim yaşım küçük mu yoksa

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
bi tık şe*efsizde
e niye anlatıyon o zaman. bi açık kapın vardıysa oda gitmiş olabilir

Ben de 15 yaşındayım ama aşık değilim yaşım küçük mu yoksa
o yaşlarda aşk sandığımız şey aşk değil hiç aşık olmadıysan normal. bende bugune kadar hiç gerçekten aşık olmadım

e niye anlatıyon o zaman. bi açık kapın vardıysa oda gitmiş olabilir

o yaşlarda aşk sandığımız şey aşk değil hiç aşık olmadıysan normal. bende bugune kadar hiç gerçekten aşık olmadım
emma stone hariç ona aşığım

Top Bottom