Neler Yeni

kankama aşık oldum help

ferx1111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Ferit Çınar
tamam buldum bundan daha iyisi yoktur büyük ihtimalle bi yerde buluşun telefonunu da saçma sapan bi yere koy gözükmeyecek bir şekilde ve gerçek hislerini anlat ters tepki verirse şaka yapıyordum falan dersin ay ben sana hiç öyle şeyler dermiyim falan diyip akşamları uyuyamaya bilirsin ya da işler iyi gider ve şaka falan demeyip yolu bulursun

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
tam böyle cesaretimi topluyorum açılıcam diyorum çat kanka diyor susuyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam buldum bundan daha iyisi yoktur büyük ihtimalle bi yerde buluşun telefonunu da saçma sapan bi yere koy gözükmeyecek bir şekilde ve gerçek hislerini anlat ters tepki verirse şaka yapıyordum falan dersin ay ben sana hiç öyle şeyler dermiyim falan diyip akşamları uyuyamaya bilirsin ya da işler iyi gider ve şaka falan demeyip yolu bulursun
o aklıma geldi 1 nisanda yapabilirim dedim ya da arkadaşlarımla dc oynuyordum onlar söyledi derim diye düşünmüştüm

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Beğen
Reaksiyonlar: Ciri

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge

ferx1111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Ferit Çınar

o aklıma geldi 1 nisanda yapabilirim dedim ya da arkadaşlarımla dc oynuyordum onlar söyledi derim diye düşünmüştüm
tek yol o gibi 7 yıl geçmiş tren gitmiş geçmiş olsun

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,508
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
LAN BEN DE BEN DE. OLMA SAKIN KARDEŞİM BIRAK

Ama benim durum farklı, artık dayanamayacak kadar çok seviyordum, onu kaybetmeyi göze bile aldım. Deli cesaretiydi. Sen yapma. Yanında kimsenin kalmadığını gördüğünde, elin yazmaya gidip yazamadığında veya çevrimiçi mi diye izlerken anlarsın neden yapma dediğimi.

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
o yüzden açtım konuyu

bunu yapsam olurmu sizce ?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,508
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Eğer diyorsan ki çok seviyorum, benim gibi yap. Seni gerçekten çok seviyorum falan de anlat, bütün hislerini dök. Ne kadar kaybederiz ki artık :)

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
aslında aşık değilsin. bu aralar yakınlaştıysanız o arkadaşını çok sevdiğinnden aşık hissediyorsun kendini. o 5 kişilik çocukluk arkadaşı grubuna yazık etme. onlar senin bir nevi ailen çünkü aillenden birini çok ama çok sevmende doğal

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,508
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
o yüzden açtım konuyu

bunu yapsam olurmu sizce ?
Sakın yapma öyle bir şey. Söylersin reddederse şaka falan deme. Gerçekten seviyorum seni de. Seni kaybetmeyi göze alamam arkadaş kalalım dersin, sözünün ve duygularının arkasında dur.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Umut Ege Özkaya

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
UmutEge
arada discorddan konuşuyoruz sıkıldım diyor dışarı çıkalım istersen diyorum çevrimiçi olduğu zaman direkt naber fln yazıyorum oyundan birileri laf attığı zaman sövüyorum adama

aslında aşık değilsin. bu aralar yakınlaştıysanız o arkadaşını çok sevdiğinnden aşık hissediyorsun kendini. o 5 kişilik çocukluk arkadaşı grubuna yazık etme. onlar senin bir nevi ailen çünkü aillenden birini çok ama çok sevmende doğal
bu grupta notları iyi olan ben varım birde bir arkadaşım daha var kız aşık olduğum kızın annesi ben okuduğum için beni damadım diye seviyor kız sinirleniyor dediği zaman babamda kıza gelinim diyor bende belli olmasın diye sinirlenmiş gibi yapıyorum yani şuan tek engel kızın kanka demesi

Top Bottom