Neler Yeni

🔴KASIM’DA “GERÇEK” İNDİRİM KONUSU HK🔴

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
KASIM’DA “GERÇEK” İNDİRİM PAYLAŞAN FAVORİ ÜYENİZ KİM?

5' aya giricez hala açıklanmadı halihazırda severek takip ettiğim Abdullah'dan beklemezdim bu tarz durumu kazananı açıklamak bu kadar zor olmamalı bence halihazırda kendim kazandım demiyorum konudaki oy oranına vs baktım ben öndeydim hadi ben kazanmasam bile kazanana ayıp oldu çünkü konuda ay sonu yazıyor ama 5 ay oluyor hala herhangi bir ses seda yok +1 hafta'nin uzerindende 1 ay geçti bu arada

Buna benzer etkinlik konusunda sanırım tamamında kazananlar açıklanmış ama bu konuda ise tam tersi oluyor

Forumda bile bu konudaki kazananı merak edenler var sağolsunlar konuda açıldı ama herhangi bir açıklama yapılmadı orayada artık sanırım (Kaale alınmıyoruz) bundan ötürüki konu ne kadar güncel tutulmaya çalışılsin herhangi bir açıklama yok ama başka x konularda yorum vs yapılıyor yani bilmiyorum bizmi yanlış yapıyoruz acaba etiket atıp ama yanlış bir şey yok netice olarak konuda her şey açık ama konudaki açıklamaya uyulmuyor bunu dile getirmemek lazımdı normalde ama açıklama yapılmayinca insan bunu dile getirmek istiyor

@Mehmet Yılmaz @Emir Aydın @DonanımFikir @Emre Zengin @Perfectshot06 @pickpocket

Değerli dostlar ve modlar sizlerinde bu konudaki düşüncenizi merak ediyorum ben haksız isem lütfen dile getirin

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende biraz fazla dile getirdiğini düşünüyorum ama sonuç olarak bir etkinlik yapılmış ve eğer ki de kazandıysa da hakkını almak en doğal hakkı, aç köpeklikle vs. alakası nedir bunun?
Çok fazla dile gelmiş gibi oldu bu konuda haklısın hocam ama netice olarak etkinlik konusunda birçok buna benzer etkinlik var hediyeli neredeyse hepsinde kazananlar açıklanmış ama bu konuda açıklama olmuyor bende merak ediyorum ama cevap yok bundan ötürü bu konuyu açtım ana konu olarak

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Kasım ayında olan bir şeyin açıklanmaması çok garip. Jon Snow'un ise bunu merak etmesinde herhangi bir sıkıntı yok. Evet biraz fazla üstüne düşüyor olabilir fakat sonuç olarak üstünden kaç ay geçmiş.
"köpek vs." benzetimler hiç hoş değil. Yorum yapmak için yorum yapan insanlar çok garipler.
@Abdullah Hacıgül ve @Mehmet Yılmaz Bu konuda gerekli açıklamayı yapmaları gerekir.

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Çok fazla dile gelmiş gibi oldu bu konuda haklısın hocam ama netice olarak etkinlik konusunda birçok buna benzer etkinlik var hediyeli neredeyse hepsinde kazananlar açıklanmış ama bu konuda açıklama olmuyor bende merak ediyorum ama cevap yok bundan ötürü bu konuyu açtım ana konu olarak
Benim aklıma verilecek olan ödülün bir sponsor yardımı ile verileceği fakat sponsorluk işi iptal oldu/yattı o yüzden ödülü de doğal olarak kendi cebinden vermek istemiyor tarzı bir şey geliyor fakat tamamen uydurma olmayabilir de öyle bir şey 😄

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Bir söz verilmiş ve tutulmamış. Az bile yazmış bence. Yapılan gerçekten ayıp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim aklıma verilecek olan ödülün bir sponsor yardımı ile verileceği fakat sponsorluk işi iptal oldu/yattı o yüzden ödülü de doğal olarak kendi cebinden vermek istemiyor tarzı bir şey geliyor fakat tamamen uydurma olmayabilir de öyle bir şey 😄
Ödülü açıklamadılar ki ödül ayarlayabilirdi

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
@Mehmet Yılmaz bizim cebimizden ne paralar harcadığımızı bilseler demek ki şok olurlar :D

NZXT

80+ Bronze
Şu konu tekrar açılmış herhalde geçen açılan konu kilitlendi galiba.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bir söz verilmiş ve tutulmamış. Az bile yazmış bence. Yapılan gerçekten ayıp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ödülü açıklamadılar ki ödül ayarlayabilirdi
Herkes kendi işine baksın, etkinliği kazanan arkadaş Jon isimli kişi mi? belli değil! konu açıldığından beri inanılmaz tacizleri bizi çok sıktı bundan ötürü konuyu sürekli öteledik.

Kasım fiyatlarının hepsi ezberimde haftaya detaylı bir araştırma ile gerçek indirim mi yoksa boşa konu mu açılmış ona göre değerlendirip açıklarım.

Foruma yeni gelen ve elimizin açıklığını bilmeyen arkadaşlar lütfen fikirlerinizi kendinize saklayın :peepokalp:

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,011
Üyeler
146,605
Son üye
inferyum
Top Bottom