Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Keçi Sütlü Bebek Bisküvisi 400 gr 9,99 TL

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,705
İsim
Mehmet Aslan
tadı güzel , etiye göre şekeri oldukça az tam kıvamında. %2 keçi sütü içeriyor , öyle yoğun bir aroması yok çok hafif var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim ürünlerde dün elime ulaştı , tadını çok beğendim. Uzun süre tatlı aramayacağım paylaşım için teşekkürler :D:widepeepo:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paylaşım için teşekkür ederim. Ürünler elime ulaştı, son kullanma tarihi 2025'in Eylül ayı. 45 tane aldım, iyi oldu. Az gibi geldi ama bu kadar da yeter gibi görünüyor.Alıntıyı görüntüle
ticaretine başlasaydın hocam bune :kekw: Ben 12 tane aldım benim tüketim tarihleri de 2025 sonu umarım bozulmadan yerim diyordum. Nasıl tüketeceksin o kadar bisküviyi o sürede:kekw:

PokemonTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Salih ÇARDAK
Bu garip bir indirimdi. Bir kutuda iki poşet 200'er gr bisküvi var. Bakınca o kutu ve poşedin maliyeti zaten 10₺ hatta daha fazla. Renkli baskısı, karton ve poşet maliyetleri ... Yani nasıl oldu da 10₺ ye verdiler anlamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
salim pancareken
Bu garip bir indirimdi. Bir kutuda iki poşet 200'er gr bisküvi var. Bakınca o kutu ve poşedin maliyeti zaten 10₺ hatta daha fazla. Renkli baskısı, karton ve poşet maliyetleri ... Yani nasıl oldu da 10₺ ye verdiler anlamadım.
bıtmıs sanırım cıkmıyor bende.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,928
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Gayet güzel beğendim. Keçiboynuzu unu diye yavan bir tadı olur diye düşünmüştüm ama tadı gayet iyi ve ürünler de taze süte girdiği gibi emiyor yumuşacık akıyor.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Soner
spor yapan yeğenlere alacaktım yaw ödeme yaparken bitti :D şaka gibi. adam 45 paket almış :) ne diyek :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
berke can
evdeki 6 kişinin telefonundan aynı anda 12 kutu aldım içerlerinde 2 tane var yani kişi başı 24 paket almış olduk 24x6 144 paketim var tatları da çok güzel ye ye bitmez günde 2 tane yerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,768
Üyeler
154,801
Son üye
Omerggu
Top Bottom