Neler Yeni

Kedim kuma değilde başka yere tuvaletini yapıyor

mwasnq

80+
Arkadaşlar kedi sahiplendik 2 gün once geldiğinden beri hiç kumuna tuvaletini yapmadı hep halıya yapıyor normalde başka kedimiz daha vardi o geldiği gibi kuma alıştı ve kuma yapıyordu ama bu öyle değil ne yapmak lazım

Doğuhan

80+ Silver
Benim bir tanıdığım kedisini bi ara balkonda unutmuştu ona rağmen kedi yere yapmamış çıktığında kuma yapmıştı bence yerine alışırsa yapar ama ben kediden çok anlamam ama kuşlarda öyle

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar kedi sahiplendik 2 gün once geldiğinden beri hiç kumuna tuvaletini yapmadı hep halıya yapıyor normalde başka kedimiz daha vardi o geldiği gibi kuma alıştı ve kuma yapıyordu ama bu öyle değil ne yapmak lazım
2 günde büyü ile mi olmasını bekliyorsunuz?
Sabrediceksiniz zamanla öğrenicek hatta tuvalet eğitimi ver direkt klozete veya alaturkaya yapsın.

mwasnq

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kediye öğretmen zahmetinde bulunun mesela.
Sanki bulunmuyorum yazmışım gibi cevap vermişsin 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 günde büyü ile mi olmasını bekliyorsunuz?
Sabrediceksiniz zamanla öğrenicek hatta tuvalet eğitimi ver direkt klozete veya alaturkaya yapsın.
Veriyoruz zaten hala aynı veterinlere sorduk tuvalete kapatın dediler bilip bilmeden konuşmayın lütfen

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sanki bulunmuyorum yazmışım gibi cevap vermişsin 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veriyoruz zaten hala aynı veterinlere sorduk tuvalete kapatın dediler bilip bilmeden konuşmayın lütfen
Vallahi kanka sabır işi yapıcak bir şey yok bizim kedi vardı tabi artık yok yok eğitilemedi bir türlü.
O biraz da kedinin işi.

_arthur_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Mikail
Instagram
mklpsgn
Discord
edsonpele
Al eline bi nane kediye koklat bide tuvaletine koy sonra git kediyi kucağınla tuvalete koy belki olur bazı yerlerde kokuyla alıştırıyolar

Techno08

80+ Gold
Kediyi al on ayaklarından tut Kuma sürt ileri geri

@Alp31 bu %90 çözüyor

aynen benim arkadaşımda eğitemiyordu kedisini bu yöntemle eğitti. Kedinin bacaklarını tutup kuma dokundurarak alıştırmaya çalışıyordu

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Eğit kedini :)

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Valla çok sıkıntı hocam kumunun içine koy elinle biraz patisiyle falan eşelet kumu normalde kumu görünce direkt orayı bilmesi lazımdı ama sizinki farklı kedi belli ki :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,284
Üyeler
140,622
Son üye
ay çöreği
Top Bottom