Neler Yeni

Kilo almak istiyorum ama yemek yemiyorum yardım

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dostlar 16 yaşındayım boyum 181 kilom 50 civarı. Sorunum şu ki ben günde 1-2 öğün ancak yiyebiliyorum. Annem doğalcı olduğu için yaptığı şeylerin bazıları hoşuma gitmiyor. Son birkaç haftadır bayağı bir çöktüm. Evde yemek olduğunda gitmiyorum genelde. "Aa yemek varmış." diyorum ve o an canım isterse yiyorum. Şaka gibi ama bunlar olurken acıkmıyorum da. 60 lı kiloları görsem yeter bana. Bu yüzden evde spor yapmaya bile korkuyorum çünkü daha önce 2 ay düzenli spor yaptım ve sırtımda deri çatlakları oluştu. Ne yapmam lazım ?
knk yemek ile alakası yok ben ayı gibi yiyorum fazla sağlıklıda beslenmiyorum ona rağmen kilo almıyorum yaşın gençse metabolizman hızlı çalıştığı içindir büyüyünce alırsın belki

ahenk'

80+ Silver
knk yemek ile alakası yok ben ayı gibi yiyorum fazla sağlıklıda beslenmiyorum ona rağmen kilo almıyorum yaşın gençse metabolizman hızlı çalıştığı içindir büyüyünce alırsın belki
Kanka basketbol oynarım normalde. Sürekli de hareketliyimdir ama malum karantina yüzünden son bir aydır çok hareket etmiyorum. Kendimi bitmiş tükenmiş gibi hissediyorum.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kanka basketbol oynarım normalde. Sürekli de hareketliyimdir ama malum karantina yüzünden son bir aydır çok hareket etmiyorum. Kendimi bitmiş tükenmiş gibi hissediyorum.
knk günün 9 saatini masa başında geçiren biri olarak söyliyim öğlen markete gittim markette max 100 metre ilerde falan gittim geldim yoruldum evde hareketsizliğe alıştığımız için öyle oluyor

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Hocam bizim evde durum bir farklı. Annem ne yaparsa onu yiyorum sadece. Kendim yemek yapmıyorum. Akşam yatmadan önce de bir şey yiyemem çünkü annem doğalcı ve evde öyle hızlı yiyebileceğim şeyler çok yok
cips falan da yiyemez misin yada çok spor yapan biri misin

ahenk'

80+ Silver
cips falan da yiyemez misin yada çok spor yapan biri misin
Çok spor yapmam ama baskete giderim. Evde de hareketliyimdir. Şu an kola içiyorum bu arada .d cips de sürekli yerim ama kilo aldırmıyorlar onlar da maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
F.Murat
Abi iyi hoş diyorsunuz "şunu ye bunu ye" şeklinde ama ben babamdan ayda 200-300 TL alıyorum kitap, kıyafet, sosyalleşme ıvır zıvıra gidiyor. Dediğiniz şeyleri yapmam için para da lazım. Evde genelde sebze ağırlıklı soft yemekler oluyor. Tost göm diyorsun evde sucuk kaşar sürekli olmuyor. Wtf!
para olmadan yemek, yemek olmadan kilo olmaz ben olsam 200-300 TL nin hepsini evde yemek yemeye harcarım sosyalleşip ne yapacaksın pandemi döneminde

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
Dostlar 16 yaşındayım boyum 181 kilom 50 civarı. Sorunum şu ki ben günde 1-2 öğün ancak yiyebiliyorum. Annem doğalcı olduğu için yaptığı şeylerin bazıları hoşuma gitmiyor. Son birkaç haftadır bayağı bir çöktüm. Evde yemek olduğunda gitmiyorum genelde. "Aa yemek varmış." diyorum ve o an canım isterse yiyorum. Şaka gibi ama bunlar olurken acıkmıyorum da. 60 lı kiloları görsem yeter bana. Bu yüzden evde spor yapmaya bile korkuyorum çünkü daha önce 2 ay düzenli spor yaptım ve sırtımda deri çatlakları oluştu. Ne yapmam lazım ?
Bunun için sana bi çözüm söylüyeyim spor salonuna git bak bende 16 yasındayım 178 boyundayım kilom 60 dı spora başladım 1-2 ay sonra 4 kilo aldım bi 2 ay sonra daha da 4 kilo aldım 8 kilo aldım toplamda 4 ayda 68 kgyim suan mis gibi :)

groovy pancake

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
furkan özcan
düzenli beslen bende çok zayıftım 5-6 ay boyunca yiyip içip yattım sonra karantina geldi 9 aay boyunca yiyip içip yattım ve +20 kilo aldım

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Emre
Pilav-Tavuk-Salata-Balık arada kırmızı et yersin, kendine göre kalori hesapla.Siteler var internettei mevcut.Kilo alacağın noktayı yazınca günlük kalori değerini öğrenebilirsin ve dediğim yemeklerden kalori hesaplayarak yaparsın işte.Basit aslında.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Hocam herkesin derdi farklı :)
Bende 1 dilim baklava yiyorum +750gram :D
Vallaha yemek yemeyeceğim artık :D
Pazartesi günü diyete başlayacağım. Ama hangi pazartesi :D

Mustafa Emre Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Mustafa emre koç
Instagram
Mustafae_k
Gainer al bak nasıl kilo alıyosun

Berat Gazi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Berat Gazi Yurtseven
Dostum bende 185 63 kiloyum ama ben çok yemek yiyorum ama kilo alamıyorum

Top Bottom