Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Kingston 2TB KC3000 PCIe 4.0 🔥 3388 TL 🔥

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Samsung 980 Pro N11 de kuponla 3900 e geliyor 3 taksitle alınabiliyor. Hangisi daha iyi ?
Ben PlayStation 5'te kullanacak olduğumdan Samsung 980 Pro'nun 2 TB'lik soğutuculu versiyonunu almıştım. PC için alacak olsaydım Kingston KC3000'i alırdım. Fakat başta N11 olmak üzere KC3000'in sahtelerinin gönderilme ihtimali var. Güvenilir bir satıcı bulmak şart.

Cihangir

80+ Gold
Ben PlayStation 5'te kullanacak olduğumdan Samsung 980 Pro'nun 2 TB'lik soğutuculu versiyonunu almıştım. PC için alacak olsaydım Kingston KC3000'i alırdım. Fakat başta N11 olmak üzere KC3000'in sahtelerinin gönderilme ihtimali var. Güvenilir bir satıcı bulmak şart.

amazondan al

cakall53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Celal

N11 in kendisi sahte satabilir mi? Samsung 980 Pro aldım az önce gelsin bakalım

TahinPekmez

80+ Silver

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Sinan
2 tane almayı düşünüyorum Amazon Germanyden. İthalat ücreti dahil 3500TL ye geliyor tanesi. Sizce bunun daha altında bir fiyat görür müyüz?

Muddi

80+
He anladım yd ürün. Ama garantisi felan sıkıntı bu teknolojik ürünlerin.
Aynen suan aynı m2 ssd yüzünden tüketici hakem hayetine yazdım ve kingston abd ile maillesiyorum. Ürün servisleri sıfır. Ayrıca mallarına kesinlikle sahip çıkmayıp müşterilerini mağdur ediyorlar. Birde orijinal kingston almıştımm

Platen

80+
Aynen suan aynı m2 ssd yüzünden tüketici hakem hayetine yazdım ve kingston abd ile maillesiyorum. Ürün servisleri sıfır. Ayrıca mallarına kesinlikle sahip çıkmayıp müşterilerini mağdur ediyorlar. Birde orijinal kingston almıştımm
Ürünü Avrupa servisine gönderdiniz mi? Mayıs ayında ürünü amazondan aldığımda merak ettiğim için mail atmıştım kington'a, şöyle bir geri dönüş yapmışlardı:
"The warranty for our products is global.
We do have a team in Turkey that takes care of warranty/return cases. However, any technicala support can still be provided from our side."

Son düzenleme:

Muddi

80+
Ürünü Avrupa servisine gönderdiniz mi? Mayıs ayında ürünü amazondan aldığımda merak ettiğim için mail atmıştım kington'a, şöyle bir geri dönüş yapmışlardı:
"The warranty for our products is global.
We do have a team in Turkey that takes care of warranty/return cases. However, any technicala support can still be provided from our side."
Valla kendileri ile yazıştım zaten kabul etmemek için bir sürü bahane uydurup duruyorlar hiçbir servis raporu olmadan garanti dışı birakabiliyorlar. Ve bu kingstona güvenimi tamamıyle bitirdi. Ben simdi yada bir başkası kim uğraşmak ister bununla. Koskoca ülkede adam akılli servisin yok millet abd avrupa vs maillesmek zorunda. Kısaca kingston alıyorsanız iki hatta üç kere düşünün özellikle servis çıkarsa geçmiş olsun

Rova

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Anex
Dün Amazon'u aradım. Eğer ürün hatalı, bozuk çıkarsa iade işlemi nasıl olacak, Gümrük parası veriyoruz diye. Müşteri hizmetleri gayet nazik, ödediğimiz tüm tutarın bize iade edileceğini söyledi, eğer 30 gün içinde iade talep edersek.

Bana gayet makul geldi. Amazon farkı, her şeyiyle müşterinin yanında oluyor adamlar. Takdir ettim. Bizdeki çakallar da 3-5 kuruş da olsa müşteriyi nasıl silkeleriz peşinde.

NightWish2434

80+ Silver
Kanka Türkiye'ye getiren ( distribütör garantili ) ürünü almaman için bir sebep yok ABD'deki adam Türkiye'den alsa o da sorun yaşar

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kağan UĞURLU
3600 a alınır mı? Amozon Almanyadan?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular