Neler Yeni

Kızlarla iletişim haline nasıl girilir

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
hocam yoldaki kızdan hoşlanıyorum ona nasıl selam vericegim
Öyle bi’ zamana denk geldin ki, böyle bir şey neredeyse imkansız. Gerçi bu “genel” olarak kalıplaşmış erkek profiliyle de alakalı ama, sen sokaktan rastgele biriyle tanışmaya çalışınca her an sapık damgası yeme potansiyeline sahip bir tacizcisin. Öyle yani.

Tabii bazı karşı cinslerin kıyasla daha anlayışlı ve cana yakın olabilir; hatta belki birçoğu öyle olmak istiyor da olabili, bunun da sebebi artık genel olarak kalıplaşmış dişi profiliyle alakalı, feminizm’i kadın>erkek sanan cahil ve büyük bir grup da var sonuçta. Hatta çoğunluğunun böyle olduğunu söylemek pek yanlış değildi, bu da insanların bakışını değiştiriyor.

Sonra şey de var:

Yahu sen nasıl erkek-kız arkadaş edinirsin triplerine giren yobaz kesim.

Bir de:

Herkese cinsel gözle bakan primatlar, her iki taraf için de geçerli.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Benim arkadaşlarımın çoğusu kız şöyle şu kilomu verip kas yapsam yolumu bulurumda vakit yok.

adidas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Berke Kırmızı
Selam arkadaşlar, yaklaşık 2-3 aydır birinden hoşlanıyorum ve onunla konuşmak istiyorum. Sohbet konusu bulma konusunda hiç sıkıntı çekmiyorum ama sohbeti açamıyorum. Bazı parlak zekalı arkadaşlar yardım edebilir mi acaba?
Yazmışlar ki kız neyden hoşlanıyorsa ondan konu aç :D bunu yazan adam 1 kızla bile konusmamistir. konu açmakta bir şey yok en basiti kıyafetinden açabilirsin gözlüğü varsa ondan aç saçma sapan bir konu bul senin hayal gücüne kalmış. Önemli olan ne konuştuğun değil, nasıl konuştuğun. Kızla eee aynen eee evet eee sonra eee eeee eeee diye konuşursan kız hadi bi git artık diyecektir

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Son düzenleme:

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
GİZEMS ABLA NİYETİ BOZDU 😁😁
(!)
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Gizemss sana yardım edecek neden istemiyorsun?
Sana iyilikte yaramıyor.
Abicim tanımadığım birinden öyle bir teklif gelmesine çok sıcak bakamadım açıkçası.

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Bu bir tarif değil, yok ilk önce "X83672!o93" şifresini söylemen gerek gibi bir yolu yok bunun. Erkeklerle nasıl konuşuyorsan aynı şekilde de kızlarla konuşacaksın, bu kadar basit aslında. Olayı büyütmeye gerek yok.

Git ve erkeklerle nasıl muhabbet açıyorsan o şekilde muhabbet aç.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bu bir tarif değil, yok ilk önce "X83672!o93" şifresini söylemen gerek gibi bir yolu yok bunun. Erkeklerle nasıl konuşuyorsan aynı şekilde de kızlarla konuşacaksın, bu kadar basit aslında. Olayı büyütmeye gerek yok.

Git ve erkeklerle nasıl muhabbet açıyorsan o şekilde muhabbet aç.
Muhabbete erkeklere nasıl konuşuyorsak öyle gireceksek ben: Lan *** **** 1 tl versene cips alıcam

Muhabbete erkeklere nasıl konuşuyorsak öyle gireceksek ben: Lan *** **** 1 TL versene cips alıcam
aslında böle girmiyom. O an ki bakış açıma göre değişiyor. Param varsa ben ısmarlıyom 😳

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Sevdiğiniz şeyler hakkında konuşun, mesajlarına geç cevap verme, mümkün olduğunca ona vakit ayır gün içinde, hatta arayın birbirinizi. @Emydn10 un da tavsiyelerini almanı isterim.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Ciri

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
Sevdiğiniz şeyler hakkında konuşun, mesajlarına geç cevap verme, mümkün olduğunca ona vakit ayır gün içinde, hatta arayın birbirinizi. @Emydn10 un da tavsiyelerini almanı isterim.
Emydn10 dan nasıl tavsiye alacağım acaba?

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,401
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Emydn10 dan nasıl tavsiye alacağım acaba?
Olayı anlat dostum geldim sa :D :D

Geldim, kızla konuşmaya çekiniyorsan instagramı varsa yürümek için postlar falan atabilirsin. Çok güzelleri etiketleyin zart zurt diye prim kasan sayfaların postlarını yolla, hiç çekinme hatta. Eğer kızdan çekinirsen utandığını falan düşünür. Ufak ufak yürü, mesela bir kız profili at, güzel bir kız
@irigas bakabilirsin instada severim kendisini :D :D De ki sence bu kız güzel mi? Evet falan derse şey dersin bence çok makyaj yapmış ya makyaj yapmayıp güzel olan 1 2 kişi tanıyorum falan de. Zaten kim der, ilki sensin falan diye ufak ufak çaktırmadan yürü. Sonra anlık gaza gelip açılıyorsun zaten :D

Top Bottom