Neler Yeni

Knight Online hangi ırk seçmeliyim?

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
Knight Online'da afkbot ile afk farm yapacağım hangi ırkı seçmeliyim ve ne kasmalıyım büyücü mü okçu mu?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Burak
Knight Online'da afkbot ile afk farm yapacağım hangi ırkı seçmeliyim ve ne kasmalıyım büyücü mü okçu mu?
farmda okçu daha iyi ama nerede farmlıcaksın o önemli

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

freygasm

80+ Gold
Knight tavsiye verilecek bi oyun değil. Bir grupla ve belirli para yatırmadan başladığında hiç bir şey yapamazsın. Farm dahi atamazsın hatta.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Sinan İ.
Konu açılış tarihi 10 yıl öncemi diye kontrol ettim 😃

SerhatCC

80+ Bronze
aylık 1500 2000 lira yatırım yapmadan zaten verimli kasamazsın. afkbot ile günün birinde ban yiyecegine de garanti verebilirim. oyun parasının değerli olduğu her serverda her slotun 30 tane bilgisayarı 30 tane çarı olan ve oyunu ruhu gibi bilen adamlar tarafından tutulduğuna emin olabilirsin.

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aylık 1500 2000 lira yatırım yapmadan zaten verimli kasamazsın. afkbot ile günün birinde ban yiyecegine de garanti verebilirim. oyun parasının değerli olduğu her serverda her slotun 30 tane bilgisayarı 30 tane çarı olan ve oyunu ruhu gibi bilen adamlar tarafından tutulduğuna emin olabilirsin.
Hocam bunları zaten biliyorum ancak bende yapmak istiyorum ve nasıl yapacağımı soruyorum bunları bana söylemenize gerek yok.

SerhatCC

80+ Bronze
Hocam bunları zaten biliyorum ancak bende yapmak istiyorum ve nasıl yapacağımı soruyorum bunları bana söylemenize gerek yok.
bir oyunu öğrenmek için ne kadar emek vermen gerekiyorsa buna daha fazlasını vermen gerekiyor. kocaman bir dünya oyun her mapin ayrı bir olayı var ayrı yaratıklar var avantajlı dezavantajlı classlar var. keseceğin yaratığa göre ne düşer o yaratığı en rahat hangi class keser gibi detaylar var. şimdi ben sana yüzeysel olarak elle farm yapacaksan 3-5 kombosuyla okçu oynayacaksın, afk farm yapacaksan genie alıp battle priest oynayacaksın demesini de bilirim ama sen ne yapacağını, o karakterlere ne alacağını, nasıl verimli ve hızlı oynaman gerektiğini bilecek misin ?
o zamana sana dümdüz cevap vereyim. afk farm ise battle pri, elle farm ise okçu. haydi kolay gelsin

verxexe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eray demir
bir oyunu öğrenmek için ne kadar emek vermen gerekiyorsa buna daha fazlasını vermen gerekiyor. kocaman bir dünya oyun her mapin ayrı bir olayı var ayrı yaratıklar var avantajlı dezavantajlı classlar var. keseceğin yaratığa göre ne düşer o yaratığı en rahat hangi class keser gibi detaylar var. şimdi ben sana yüzeysel olarak elle farm yapacaksan 3-5 kombosuyla okçu oynayacaksın, afk farm yapacaksan genie alıp battle priest oynayacaksın demesini de bilirim ama sen ne yapacağını, o karakterlere ne alacağını, nasıl verimli ve hızlı oynaman gerektiğini bilecek misin ?
o zamana sana dümdüz cevap vereyim. afk farm ise battle pri, elle farm ise okçu. haydi kolay gelsin
Sağolun hocam öğrenmek istediğim bunun gibi şeylerdi zaten sadece nerede farm yapmam gerektiğini vs. bulamadım. Adamların 30-40pc ile afk farm yaptıklarını bildiğim için bende başlama kararı aldım zaten

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Çağatay
Tek başına, tek pc ile anca maden farm atabilirsin. En kötü çöp slotu bile (keilan) orayı bile bot ile tutuyorlar. Maden yap sen

Keyfen

80+ Bronze

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Çağatay
madende ne alabilirki
yeni serverlerde maden yapıp ms düşürüp old takı alabiliyorsun. spell stone powder içinde alıyorlar old takıyı. Her türlü gideri var. DC pre lazım bunun içinde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
915,592
Üyeler
141,991
Son üye
DrDarknighT0