Neler Yeni

Kodlamaya/yazılıma nasıl devam edebilirim

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
c# for unity tarzında aratsam olur mu peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

neyse hocam başınızı ağrıttım, bir sorunum vs olursa tekrardan konu açıp etiketlerim sizi, ekrardan size ve diğer arkadaşlara teşekkürler
Estağfurullah hocam ne baş ağrıtması. İngilizceniz varsa rakiplerinizden 3-0 öndesiniz demektir. Dediğiniz şekilde aratabilirsiniz. Ardından bir oynatma listesine başlayıp, onu bitirin. Anlamadığınız konular olursa stackerflow ve medium gibi sitelerden o konuyu araştırabilirsiniz. Ayrıca temel konular ise ben de yardımcı olabilirim. Çünkü bir çok dil de temel kurallar aynı sadece syntax yapıları farklı.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Estağfurullah hocam ne baş ağrıtması. İngilizceniz varsa rakiplerinizden 3-0 öndesiniz demektir. Dediğiniz şekilde aratabilirsiniz. Ardından bir oynatma listesine başlayıp, onu bitirin. Anlamadığınız konular olursa stackerflow ve medium gibi sitelerden o konuyu araştırabilirsiniz. Ayrıca temel konular ise ben de yardımcı olabilirim. Çünkü bir çok dil de temel kurallar aynı sadece syntax yapıları farklı.
Hayatında üç satır kod yazmışlığın varmı? Merak ettim de.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Hayatında üç satır kod yazmışlığın varmı? Merak ettim de.
İmzama bakarsan anlarsın 🤣🤣. Pardon anlama yetin olsa kaç gündür tartışmazdık. 100.000 satırdan fazla kod yazdım bugüne kadar.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
İmzama bakarsan anlarsın 🤣🤣. Pardon anlama yetin olsa kaç gündür tartışmazdık. 100.000 satırdan fazla kod yazdım bugüne kadar.
Orada palavracı eksik kalmış.

Eminim bilgisayarın bile yok ve cepten yazıyorsun.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Orada palavracı eksik kalmış.

Eminim bilgisayarın bile yok ve cepten yazıyorsun.
🤣🤣🤣 Aynen kardeşim. Dediğim gibi anlama yetin yok ne yapayım ?

Top Bottom