Neler Yeni

Kollara nasıl kilo aldırılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Söylemek istemiyorum
188 boyunda 94 kilo 16 yaşında biriyim. Aldıgım kiloların hepsi karnıma falan gidiyor. Ne kola ne bileğe. Kolum falan boyuma göre bayağı ince kalıyor. Spora da gidiyorum 1 ay a yakın oldu başlayalı. Spor harici kollarımı bileklerimi nasıl kilo almasını sağlayabilirim?

sllhhhxd

80+
188 boyunda 94 kilo 16 yaşında biriyim. Aldıgım kiloların hepsi karnıma falan gidiyor. Ne kola ne bileğe. Kolum falan boyuma göre bayağı ince kalıyor. Spora da gidiyorum 1 ay a yakın oldu başlayalı. Spor harici kollarımı bileklerimi nasıl kilo almasını sağlayabilirim?
nasıl kilo alıyon reis

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Serkan karakaya
188 boyunda 94 kilo 16 yaşında biriyim. Aldıgım kiloların hepsi karnıma falan gidiyor. Ne kola ne bileğe. Kolum falan boyuma göre bayağı ince kalıyor. Spora da gidiyorum 1 ay a yakın oldu başlayalı. Spor harici kollarımı bileklerimi nasıl kilo almasını sağlayabilirv
Vücut geliştirmeye bir miktar dolar. Ama gözle görülür dolgunluk istiyorsan vücut geliştirmenin yanisira bilek güreşi için yapılan antrenmanlarda yapmalısın.int de bulursun programlari

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
HasHoca
Hocam dua etceksiniz Allahım kollarıma kilo aldır diye . Şaka bir yana öyle durursanız ince kalır zaten spor falan yapın

-nisay

80+ Bronze
her insanda böyle olur zaten. spora devam et.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Deniz Efe
aldığın kiloların hepsi karnına gidiyorsa sadece yağ alıyorsundur yani spor boşa gidiyordur sebebi de beslenmenden kaynaklıdır
kalori saymana falan gerek yok bol protein karbonhidrat al şeker tüketme yeter
16 yaşındasın hormonlarının düzgün çalışması için yağda alman gerekiyor fakat sınırını bilmen gerekiyor
o yağlarda doymamış olmalı doymuş yağlardan uzak dur hayvansal yağlar iyidir
fıstık ezmesi alabilirsin sağlıklı yağ içeriyor ve de bol proteini var
yağ oranını bilmem ama o kilonun üstüne çıkmanı çok önermem az veya çok yeme doyunca bırak kilonu koru bu süreçte sporla birlikte yağ kaybedip kas oranını artırabilirsin
son olarak kollarım büyüsün diye haftanın 7 günü gidip kol çalışma

Daaker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Göktuğ İrşad Demircan
dediğin şey mümkün değil belirli bir bölgeye kas kazandırmak dışı kilo aldırmazsın yediklerinin yağ vb. şeyler olarak bi bölgede toplanması da tamamen genetik mesela benim vücudumdaki yağ oranının çoğunluğu bacağımda maalesef spor yapman lazım bunlara da hemen örnek vereyim barfikse asılmak (sırt kası da geliştirir kol da) arkadaşın dediği gibi bilek güreşi gibi bir hobi edinmek vb. tekrardan söylüyorum belirli bir yere kilo aldırma diye bir şey yoktur

FurkanIIy

80+ Bronze
Kol çalışacaksın hocam. 16 yaşında 188 boy ne olum tövbe estağfurullah.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Taksim Delisi Cenk
Reyisi saygıyla anıyorum.. RIP 😎
maxresdefault.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler