Neler Yeni

🎮 Konsol Savaşı Bitti Kazanan Yunus 🎮

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yav bir git abisi daha lise öğrencisisin bana sakın akıl verme ben fanboy falan değilim senin ne dediğin de çok da umrumda değil hadi uzatma beni tanıyan çok iyi tanıyor.

Aykut D.

80+ Gold
PS oyunlarının her ne kadar PC’ye sunulsa dahi uzun bir süre sonra oyuncular ile buluşuyor bu durumun kar marjına zarar verdiğini düşünen Totoki’nin bir diğer açıklaması ise;

Xbox ve Sony artık exlusive devrinin kar etmediğini düşünüyor son çıkan helldivers ve palworld satışlarından sonra, Live service oyunlarını toplu platform olarak çıkarmayı düşünüyorlar fakat AAA kalite oyunlar PS tarafında Özel kalmaya devam edecek.
Basliğa patladım 😂😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Devler gelir devler gider tek dev kalır oda PC !

Jacket

80+ Silver
Basliğa patladım 😂😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Devler gelir devler gider tek dev kalır oda PC !
PC güzel hoş da GTA VI da ekmek banacaksınız hadi bakim son lafımı da atıp gidiyorum :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:.
Şaka bir yana PS özel oyunları zaten mükemmel olduğu için PS tercih ediyor insanlar PC de tabi ki istediğin her şeyi yapabilirsin korsa mod şu bu gibi ama çok güçlü bir PC'im olmasına rağmen PS'den aldığım zevkin %5'ni almıyorum.
Neyse yeter artık kendinize iyi bakın ben Thanos'un evreni yok ettikten sonraki gibi inzivaya çekiliyorum.

Son düzenleme:

Aykut D.

80+ Gold
PC güzel hoş da GTA VI da ekmek banacaksınız hadi bakim son lafımı da atıp gidiyorum ben kendinize iyi bakın.
Playstation pc kadar geniş oyun skalasına sahip değil oyun çeşitliliğinden dolayı yine PC .

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,161
İsim
uwu

The Semih

80+ Silver

PC vs PS @Yunus274

Yukardakini düzelttim kanka yanlış anlama eğleniyoz.

Jacket

80+ Silver

PC vs PS @Yunus274

Yukardakini düzelttim kanka yanlış anlama eğleniyoz.
Yok KNK seni bilmiyor muyum ben bunu yazmana gerek yok zaten Xbox zorlayıp 3. parti oldu mu oldu gerisi beni ilgilendirmiyor.

Zaten benim önerim maddi durumu olmayan biri için Türkiye'de ortalama bir PC ve malum yollarıdır çünkü bu iktidar bu ülkenin başında olduğu sürece PC veya PS fark etmez yasal yollarda oyun fiyatları her zaman çok yüksek olacak durumu iyi olan da zaten PS5 alıyor PS5 55 milyon satış yapmış toplamda peynir ekmek gibi satıyor hem de.

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Ayetullah Taylan
Neyse yeter artık kendinize iyi bakın ben Thanos'un evreni yok ettikten sonraki gibi inzivaya çekiliyorum.
Ney PlayStation i savuna savuna hayatinin denizde sallanan boş bir gemi misali olduğunu anlayacak yaşa mi geldin

Jacket

80+ Silver
Ney PlayStation i savuna savuna hayatinin denizde sallanan boş bir gemi misali olduğunu anlayacak yaşa mi geldin
Yanık kokun buraya geldi be az belli etseydin o konuyu açtığımdan beri 7/24 takip ettiğini görmüyor muyum zannediyorsun konu sahibi benim hadi uzatma burası tartışma konusu değil ve tartışılacak bir şey de kalmadı zaten Zortbox 3. parti yayıncı oldu bitti gitti hadi bakim sen de şimdi evine.

asko56

80+ Silver
@asko56 KNK bu caped ve tayfasının amacı ne sen donanım haber PS vs Xbox tartışmasını çok daha iyi biliyorsun zaten 10 yıldır üyesin bu adamlar konsol savaşları bittiği ve Xbox'ın 3. parti yayıncı olduğu halde hala neyi uzatıyorlar işin komiği en kral Xbox fanboyları bile konsollarını sattı nasıl bir müritlik seviyesi bu artık çok farklı bir seviye.
caped atatürk düşmanı orada moderatörler yanlı taraflı oldugu için adam xbox hakkında gerçegi sötyledigi zaman yanlı taraflı moderatör direk sana t.o atıyor o yüzden o çukur yerde yazan aklı yoktur donanım arşivi forumu çok daha özgür

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom