Neler Yeni

🎮 Konsol Savaşı Bitti Kazanan Yunus 🎮

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
caped atatürk düşmanı orada moderatörler yanlı taraflı oldugu için adam xbox hakkında gerçegi sötyledigi zaman yanlı taraflı moderatör direk sana t.o atıyor o yüzden o çukur yerde yazan aklı yoktur donanım arşivi forumu çok daha özgür
Bu şahısın da onlardan biri olduğu belli zaten hem Atatürk düşmanı hem de Xbox fanı olması IQ ortalamasını gösteriyor bence zaten yazdıklarını normal bir insanın yazacağını düşünmüyorum.

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Ayetullah Taylan
Yanık kokun buraya geldi be az belli etseydin o konuyu açtığımdan beri 7/24 takip ettiğini görmüyor muyum zannediyorsun konu sahibi benim hadi uzatma burası tartışma konusu değil ve tartışılacak bir şey de kalmadı zaten Zortbox 3. parti yayıncı oldu bitti gitti hadi bakim sen de şimdi evine.
Ben beyaz buzdolabımı satalı çok oluyor. Ya birde şu "7/24 takip ettigini görmüyormuyum zannediyorsun" gibi cümleler kurup çok zeki biriymiş gibi görünmeye çalışma gülmekten ölücem en son foruma ne zaman girdiğimi bile hatırlamıyorum.

asko56

80+ Silver
Bu şahısın da onlardan biri olduğu belli zaten Atatürk düşmanı ve Xbox fanı IQ ortalamaları uygun bence.
capedin ki kanıtlı insanalara yakıştırma yapmıyorum kimseyede iq su düşük diyemem ama donanım haber kendini bitirdi yanlı taraflı moderatörler kendi kankalrını korumak için adam banlamalar her yol var o yüzden bende burayı tercih ettim burası daha güzel

Jacket

80+ Silver
capedin ki kanıtlı insanalara yakıştırma yapmıyorum kimseyede iq su düşük diyemem ama donanım haber kendini bitirdi yanlı taraflı moderatörler kendi kankalrını korumak için adam banlamalar her yol var o yüzden bende burayı tercih ettim burası daha güzel
Biliyorum zaten KNK.

Ama ben Atatürk düşmanı birine her türlü lafları ederim üstüne bir de Xbox fanboyu olması zaten her şeyi kanıtlıyor bariz bir şekilde IQ ortalaması da belli -9999999999999.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,615
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Moruk bu konuyada baktığımda sayfa 1 di biraz cp2077 oynadım geldim 5 sayfa olmuş vay arkadaş
neyse şuan xbox ps5 umrumda değil ps kontrolcü desteği pcyede tam olarak gelsin yeterli benim için yurtdışında 4080 sistem çeker bakarım rahatıma

Jacket

80+ Silver
Moruk bu konuyada baktığımda sayfa 1 di biraz cp2077 oynadım geldim 5 sayfa olmuş vay arkadaş
neyse şuan xbox ps5 umrumda değil ps kontrolcü desteği pcyte tam olarak gelsin yeterli benim için yurtdışında 4080 sistem çeker bakarım rahatıma
Bu konudan bir şey çıkmaz zaten ben de ara veriyorum foruma artık bitti knk neyin tartışmasını yapacağız zaten ben Semih ile muhabbet ediyordum tartışma yoktu 5. sayfaya kadar okursan arada iki yangın hariç bir şey yok.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,615
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bu konudan bir şey çıkmaz zaten ben de ara veriyorum foruma artık bitti knk neyin tartışmasını yapacağız zaten ben Semih ile muhabbet ediyordum tartışma yoktu 5. sayfaya kadar okursan arada iki yangın hariç bir şey yok.
İyi bari bu sefer tam olarak okumama gerek yok :kekw:

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom