Neler Yeni

🎮 Konsol Savaşı Bitti Kazanan Yunus 🎮

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

The Semih

80+ Silver
Bu arada bence Semih konu başlığını da güncelle böyle yanlış anlaşılacak gibi.
Konu başlığına bak :D :D :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox ve Sony artık exlusive devrinin kar etmediğini düşünüyor son çıkan helldivers ve palworld satışlarından sonra, Live service oyunlarını toplu platform olarak çıkarmayı düşünüyorlar fakat AAA kalite oyunlar PS tarafında Özel kalmaya devam edecek.

Jacket

80+ Silver

Buna başladım ben
Oyun ne kadar ortalama olsa da grafikleri baya iyiydi.

Konsol savaşları bitti kazanan pc, ağlayanlar yunus gibi hola gibi fanboylar
Puhahah sen ciddi misin şaka falan mı yapıyorsun oğlum senin bu bana yangının ne la böyle 1. beni o şaklaban ile yan yana sakın koyma bir daha 2. hala fanboy diyorsun lan konu da baştan sona ne yazdıysam olmuş hala boş boş konuşuyorsun neyse hadi yanmışsın sen de yaşın büyüdüğünde anlarsın boş tartışma yapma.

The Semih

80+ Silver

Puhahah sen ciddi misin şaka falan mı yapıyorsun oğlum senin bu bana yangının ne la böyle 1. beni o şaklaban ile yan yana sakın koyma bir daha 2. hala fanboy diyorsun lan konu da baştan sona ne yazdıysam olmuş hala boş boş konuşuyorsun neyse hadi yanmışsın sen de yaşın büyüdüğünde anlarsın.
Kanka can sungur video atmış sen takip ediyonmu bunu.

Jacket

80+ Silver
Kanka can sungur video atmış sen takip ediyonmu bunu.

Bunlar geriden geliyor evet bazen arada bakıyorum ne çok iyi ne çok kötü ortalama bir haber yapıyorlar bazen yanlış da olabiliyor çünkü video önceden çekildiği için ben genelde X'den takip ediyorum haberleri daha doğru oluyor zaten bunlar da oradan alıyor haberleri benim bu forumda yazdıklarımdan çok farklı değil yaptıkları.

Puhahah sen ciddi misin şaka falan mı yapıyorsun oğlum senin bu bana yangının ne la böyle 1. beni o şaklaban ile yan yana sakın koyma bir daha 2. hala fanboy diyorsun lan konu da baştan sona ne yazdıysam olmuş hala boş boş konuşuyorsun neyse hadi yanmışsın sen de yaşın büyüdüğünde anlarsın boş tartışma yapma.
İkiniz de fanboysunuz gayet ikiniz de iki konsolun size neler kattığını göremeyen birtakım cahil insanlarsınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,300
İsim
Diyarhan
Bu gene de çıkan exclusive oyunların (birkaçının) 2 3 yıl sonra pc'ye geldiği gerçeğini değiştirmiyor
Geçmiş geçmişte kalır. Artık haklılık payları olmaz.

Jacket

80+ Silver
İkiniz de fanboysunuz gayet ikiniz de iki konsolun size neler kattığını göremeyen birtakım cahil insanlarsınız
Yav bir git abisi daha lise öğrencisisin bana sakın akıl verme ben fanboy falan değilim senin ne dediğin de çok da umrumda değil hadi uzatma beni tanıyan çok iyi tanıyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom