Neler Yeni

Konu Dışı Borsa Konularını Saçma buluyor musunuz?

Bu Konuyu Saçma Buluyor musunuz?

• Evet

Oylar: 17 60.7%
  • Hayır

Oylar: 11 39.3%

• Oy kullanan toplam üye
    28

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Muhammet Çağrı

BGSGP

80+ Bronze
Ne yapsın oyun mu oynasın? Çocuk en azından bir şeyler yapmak istiyor öğrenmek istiyor. En azından aşk konularından daha iyi.
13 yaşında maksimum yapacağı aktivite ders çalışma, oyun oynama ve sosyalleşme olmalı bence. 13 yaşında bitcoin mining falan napıyosun?

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
13 yaşında maksimum yapacağı aktivite ders çalışma, oyun oynama ve sosyalleşme olmalı bence. 13 yaşında bitcoin mining falan napıyosun?
Ülkenin şartları bu duruma sürüklüyor.

Daha ortaokuldaki çocuklar siyaset konuşuyor. Ben artık normal buluyorum

BGSGP

80+ Bronze
Ülkenin şartları bu duruma sürüklüyor.
O da var, ama bildiğim kadarıyla bu işlerde kâr etme olasılığı %100 değil. Çocuk buradaki kişilerin yazdığı şeyleri okuyarak yatırımcı olamaz ki. Dolar/avro almak kabul edilebilir, aslında mantıklı olan da o, ama internetten oturduğun yerden para kazanma işi yoktur. Tasarım falan yaparsın, ne bileyim para karşılığında video introsu yaparsın, ama o işler oturduğun yerden para kazanma kategorisine girmiyor. Çocuk gaza gelip annesinin babasının kartı ile "%100 kâr edecem" umuduyla Siccoin alabilir, sonrası belli zaten.

Bu borsa işlerinde usta olunmadığı sürece, sadece bu yazıları okuyup "yapacam!" diyerek yatırım yapmamalıdır bence. Çok istiyorsa yapsın da görsün, benim yakınım değil.

Top Bottom