Neler Yeni

Korsan oyun indirmek mantıklı mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

123456789

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
arda çakmakçı
Eskilere dönüp call of duty serisini oynayacağım eskiden korsan indirip oynamıştım ama şimdi indirsem bir şey çünkü bilgisayarı yeni aldım bir şey olmasını istemem yoksa steamdan indirim varken alayımmı?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Korsan yasak forumda satın al

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Arda Can Demirbaş
Yani şimdi sizin sorunuz çok tehlikeli çünkü diyelim ki birileri korsan indirin diyecek ondan sonra başkaları korsana yönlendirmek diye onu reportluyacak steam'den alsanız eski oyun olduğu için boşa para ödemek gereksiz olacak en iyisi indirmeyin.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,495
İsim
uwu
Eskilere dönüp call of duty serisini oynayacağım eskiden korsan indirip oynamıştım ama şimdi indirsem bir şey çünkü bilgisayarı yeni aldım bir şey olmasını istemem yoksa steamdan indirim varken alayımmı?
ucuzsa al şahsen senelerdir korsancıyım o oyunu oynar beğenirsem indirimden alıp çıkarım

Livaković

80+ Silver
korsan indirebilirsiniz bir şey olmaz virüs açısından bişey olmaz forumda yasak tavsiye etmekten ban yiyebilirim ama benim şahsi fikrimce böyle eski bir oyun sonuçta

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben şahsen güvenli indirmenin yollarını biliyorum (forum kuralları gereği söyleyemem) o yüzden benim sisteme bir şey olmuyor. Ama sen yanlış bir yerden indirirsen her şey olabilir. Fiyatları ucuzsa satın al bence.

123456789

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
arda çakmakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben şahsen güvenli indirmenin yollarını biliyorum (forum kuralları gereği söyleyemem) o yüzden benim sisteme bir şey olmuyor. Ama sen yanlış bir yerden indirirsen her şey olabilir. Fiyatları ucuzsa satın al bence.
remastered 82 TL bide black ops 50 TL

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
ismail
Mantıksız.Zırt bırt hesaplarım çalındı şeklinde konu açılıyor forumda.Güvenli olsa herkes korsan oynardı.

zQuadro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
Kesinlikle önermiyorum, indirseniz bile sürekli DLL hataları veya birden oyundan atmalar gibi şeyler yaşanır

Cihangir

80+ Gold
Korsan oyun boşver indirim varken istedigini al

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Emir Bayram
Eski oyun korsan indir

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Arkadaşlar lütfen çok zor durumda kalmadıkça korsan indirmeyin, insanlar ciddiye almıyor bu durumu ama örneğin bir oyun türkiyede 200.000 sattı ve 100.000 kişi de oyunu korsan indirdi. Eğer bunların 50.000i bile oyunu satın almaya karar verse hem firmaların yerel fiyatlandırma yapması için hemde türkçe altyazı çıkarması için çok önemli rol üstleniyor. Ama insanlara korsan indirdikleri için de kızamıyorum çünkü ekonomi belli. Lütfen mümkünse korsan indirmeyin oyunları satın alın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,633
Üyeler
141,731
Son üye
yarisko
Top Bottom