Neler Yeni

🚨 RTX 4060Tİ Sistem Hediyeli Sistem Geldi 🚨

0rochi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Meto
modart m9 ve modart blue almış biri olarak sana katılmıyorum
Zaten hiç olmuyor demedim. 10 sistemin 2 si oluyordur. Itopya zaten pahalı bir yer diğer sitelere göre. Size 3 bin aşağısı uygun gelebilir başkasına 7 bin aşağısı uygun gelir.

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gokhan kılıc
25 cvivarı gelme şansı var mı arkadaşlar ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,559
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,083
İsim
Sinan Aba
Bu adam bozmadıysa videodan önce bile birçok ipucu verir insanlar rahat eder. PCH nin yaptığı saçmalığı yapmaz kısacası.

Zamanında modartın bir sistemini almıştım, ne alacağımı bilerek almıştım valla stok da öyle çok hızlı bitmemişti.
Vatana gidip sistem alamadın galiba 😂
Modartin sistemleri bu oranda fp olmuyor zaten stoğun hemen bitmemesi normal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
emre kayış

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,559
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Keyfen

80+ Bronze
İtopya dan yapacaksa yapmasada olur, malı alırken sorun yok malı aldıktan sonra sorunları iletince İSA yı taşlayan cahil halka dönüyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Çok güzel firma alınır
Abi ben size söyleyeyim bu modart'ın sistemi Goat v4'e dis olarak çıktığı için bu kadar değişik konuşuluyor yok o kadar f/p değil filan. Normal zamanda çıksa uçar kaçardı, açıkçası durum bu bence. Millet Goat serisi performansı bekliyor, hayır adamlar Goat için 5 aydır milleti bekletiyor, bunlar diğerine nazaran daha geç hazırlıyor. Ne olması lazım bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde adamların indirim yapma gibi bir zorunluluğu yok. Kimse indirim yapmasa yine gidip alacan, buna mecbursun. Adam yine az buçuk bir şey yaptığında teşekkür etmek lazım. Eknomi muhabbetlerine girmeyeceğim işler karışıyor o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

sinerji bilgisayardan hazır sistem alınır mı sorunsuz gelirmi biraz çekindim
Daha önce alışveriş yaptım. Temiz firmadır, sorun yaşatmaz.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,559
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abi ben size söyleyeyim bu modart'ın sistemi Goat v4'e dis olarak çıktığı için bu kadar değişik konuşuluyor yok o kadar f/p değil filan. Normal zamanda çıksa uçar kaçardı, açıkçası durum bu bence. Millet Goat serisi performansı bekliyor, hayır adamlar Goat için 5 aydır milleti bekletiyor, bunlar diğerine nazaran daha geç hazırlıyor. Ne olması lazım bilmiyorum.
Goat 4070 süper haricî o kadar beklentiyi karşılamadı bana göre onun dışında diğer sistemler mükemmel de değildi piyasa Haziran dan sonra daha değişik bir hâl alacak şuan aldıklarinizi bir daha zor alırsınız benden söylemesi o yüzden her fırsatı değerlendirmeye bakın en ufak İndirim bile olsa

Top Bottom