Neler Yeni

Kripto Para Almak İçin Kaç Yaşında Olmak Lazım?

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
10 dolar minimum yatırım miktarı Binance için, yani 200 lirayla bile yatırım yapılır, küçüğü büyüğü yok bu işin doğru yere yatırdıktan sonra bence. 18 yaşında olman lazım ama babana fln söyleyip onun hesabıyla da girebilirsin, bir arkadaş var öyle yapıyordu. Şimdi 19 yaşında 500 binden fazla parası vardı en son, bu güzel örnek tabi. Yatırdığın para sıfır olacak gibi düşün öyle gir, stres çekmezsin.

Reindi

80+ Silver
Amacım çok büyük şeyler değil zaten sadece olduğu yerde günde değer kaybedeceğine az da olsa değerlensin ve bence bir şeyler yapılır 2 ay önce bu işe giren ve elinde sadece 100 TL'si olan kuzenimin 6k sı var
ben 20k yatırdım 30k zor aldım 100 lirayla 6k nasıl almış acaba xD kardeşim az salla biraz istersen

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
bana 100 tlsi olan kuzenin 2 ayda 60x yapabilenceğni sanmıyorum ayı piyasasındayız o sana yalan söylüyordur büyük ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

kankacım yanlış anlama bunu senin için söylüyorum her zaman herkes her şeyi sana açıklamicak internete soğuk cüzdan nedir yazabilirsin ve soğuk cüzdanın mailiyeti yatırımından büyük kankacım

hocam valla 5 yıldır uğraşıyorum 2 ayda max 70x yaptım oda 2021 boğasında chz ve dogeden böyle bir piyasada 60x yapılması futuresta bile nerdeyse imkansız
2021 Başında 2 ay da 100x ler havada uçuştu ek olarak Vadeli işlemlerden belki yapmıştır zaten umrumda değil diyip 10x veya 20x açtıysa neden olmasın zaten piyasa son 1 aydır bir çok coinlerde 2x 3x yaptı geneli hatta yaptı desek yeridir. Neye dayanarak bu yorumu yapıyorsun ki.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ben 20k yatırdım 30k zor aldım 100 lirayla 6k nasıl almış acaba xD kardeşim az salla biraz istersen
bana 100 tlsi olan kuzenin 2 ayda 60x yapabilenceğni sanmıyorum ayı piyasasındayız o sana yalan söylüyordur büyük ihtimalle

kankacım yanlış anlama bunu senin için söylüyorum her zaman herkes her şeyi sana açıklamicak internete soğuk cüzdan nedir yazabilirsin ve soğuk cüzdanın mailiyeti yatırımından büyük kankacım

hocam valla 5 yıldır uğraşıyorum 2 ayda max 70x yaptım oda 2021 boğasında chz ve dogeden böyle bir piyasada 60x yapılması futuresta bile nerdeyse imkansız
Kaldıraçlarla gayet de iyi yapılır. En basitinden Luna da 30 dolardan kaldıraçlı short açmış biri parayı vurmuştur.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Kaldıraçlarla gayet de iyi yapılır. En basitinden Luna da 30 dolardan kaldıraçlı short açmış biri parayı vurmuştur.
Anlatamazsın boşver :D

5 yıl uğraşıp 2 ayda yapabilirsin ama yeni başlayıp ilk 2 ayında 2x yapmak bile zordur futures harici.
2021 Temmuz ayında piyasaya girerek 15x yaptım 1 ayda.. Girdiğin zaman önemli. Belki şanşıma güzel zamanda girdim ama yapılmaz edilmez diye bir şey yok.

umann

80+ Bronze
2021 Başında 2 ay da 100x ler havada uçuştu ek olarak Vadeli işlemlerden belki yapmıştır zaten umrumda değil diyip 10x veya 20x açtıysa neden olmasın zaten piyasa son 1 aydır bir çok coinlerde 2x 3x yaptı geneli hatta yaptı desek yeridir. Neye dayanarak bu yorumu yapıyorsun ki.
farkettiysen bende büyk ihtimalle alan söylüyordur dedim10 20 x le bile o kadar yapması çok zor piyasada girerken çoğu kişi bu hayallerle giriyor 2 ayda 60 x yapması bilyonda bir olucak bir şey

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
farkettiysen bende büyk ihtimalle alan söylüyordur dedim10 20 x le bile o kadar yapması çok zor piyasada girerken çoğu kişi bu hayallerle giriyor 2 ayda 60 x yapması bilyonda bir olucak bir şey
Tamam.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
tamam kanka git 100 doları bir yılda 100.000 dolar yap
Ne diyim sana sadece yükselirken para kazanılmıyor netice de. Zaten arkadaş belirtmiş. Yalan malan diyeceğinize bir de 2021 yılının başında en kötü 50x yapardın zaten bu piyasaya 5 senedir kafa yorup 60x yapma tecrüben var ise zaten bir şey denmez.

umann

80+ Bronze
Ne diyim sana sadece yükselirken para kazanılmıyor netice de. Zaten arkadaş belirtmiş. Yalan malan diyeceğinize bir de 2021 yılının başında en kötü 50x yapardın zaten bu piyasaya 5 senedir kafa yorup 60x yapma tecrüben var ise zaten bir şey denmez.
arkadaşım seni anlayamıyorum ben kesin olarak yalan demedim insanlar kaybettiniğini söylemek istemez onlarca kez şşu kadar kazandım diyip kazanmayanı gördüm zaten konu sahibi çocukta bende tam emin değilim demişti

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
arkadaşım seni anlayamıyorum ben kesin olarak yalan demedim insanlar kaybettiniğini söylemek istemez onlarca kez şşu kadar kazandım diyip kazanmayanı gördüm zaten konu sahibi çocukta bende tam emin değilim demişti
Eyvallah üstadım. Bakiyesini görmesi gerekir veya yaşam alanında değişim olduysa belki daha net bir olay olabilir. Aslında gözlemlenir zaten kolay para kazanan hemen car cur eder. Herkesin harcı değil yatırım odaklı kalabilmek devam ettirmek. Teşekkürler ediyorum güzel bir dialog oldu. Yanlış anlaşılma olmasını istemem.

umann

80+ Bronze
Eyvallah üstadım. Bakiyesini görmesi gerekir veya yaşam alanında değişim olduysa belki daha net bir olay olabilir. Aslında gözlemlenir zaten kolay para kazanan hemen car cur eder.
Herkesin harcı değil yatırım odaklı kalabilmek devam ettirmek
haklısınız hocam
. Teşekkürler ediyorum güzel bir dialog oldu. Yanlış anlaşılma olmasını istemem.
Teşekkürler ediyorum güzel bir dialog oldu. Yanlış anlaşılma olmasını isteme
ben teşekkür ederim

Hocam sonunda anlaşmamıza gerçekten çok sevindim bol kazançlı günler geçirisin umarım hayatında başaralı yıllar geçirmen dileğiyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,191
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom