Neler Yeni

😮Kripto'da şok! Luna Coin %99 düştü!

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet budak
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir. Luna tekrar yükselişe geçecek gibi.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,724
İsim
Kadir
Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir. Luna tekrar yükselişe geçecek gibi.
Sürekli satılacak coin sürüyorlar ust yi kurtarmak için o kurtarıldıktan sonra bu sürülenler yakılırsa olabilir ama olmazsa bir süre yataya sarar gibi bir günde %97 değer kaybeden bir şey için yorum yapmak çok zor. Stopsuz iş yapmayın arkadaşlar içeri de kalanlar umarım en kısa sürede zararlarını telafi ederler. BTC yi de fena satıyorlar çok fena satış hacmi var stopları tık tık patlatıyorlar

Ekler

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    20.2 KB · Hit: 38

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
fatih
Kumar mı? Peki :D
sana kumar olmadığını düşündüren şey nedir ? ha şunu söyliyebilirsin biraz daha tecrübeli kişilerin ve balinaların(tecrübeye gerek yk parası yeter) tecrübesiz kişileri soyup soğana çevirdiği bir masa diyelim. 1-50 kaldıraçlı sistem zaten tamamen kumar hatta kumarın bile ötesi. birbirlerini soymaktan bıkmayanların oynadığı bir oyun sonu gelmiyor kim kimi soyuyor belli değil bu masada kimse kimi soyduğunu umursamıyor önemli olan kendilerinin kazanmaları

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
sana kumar olmadığını düşündüren şey nedir ? ha şunu söyliyebilirsin biraz daha tecrübeli kişilerin ve balinaların(tecrübeye gerek yk parası yeter) tecrübesiz kişileri soyup soğana çevirdiği bir masa diyelim. 1-50 kaldıraçlı sistem zaten tamamen kumar hatta kumarın bile ötesi. birbirlerini soymaktan bıkmayanların oynadığı bir oyun sonu gelmiyor kim kimi soyuyor belli değil bu masada kimse kimi soyduğunu umursamıyor önemli olan kendilerinin kazanmaları
Kripto türü şeyleri kumar olarak düşünmeye devam et gerçekten hiç açıklamakla uğraşmayacağım sana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
fatih
Kripto türü şeyleri kumar olarak düşünmeye devam et gerçekten hiç açıklamakla uğraşmayacağım sana.
kriptonun ne olduğuyla ilgilenmiyorum sistemi bizi ilgilendirmez insanların çoğunun ne amaçla kullandığını biliyorum kolay yollan para kazanmak. evet ben de kolay yoldan para kazanmak için atladım boğa sezonunda çok fazla kar edebilirdim en dandik meme coin bile %400 kar bırakıyordu ama sisteminde birilerinin üzüntüsüne sevinmek bana göre olmadığı için vazgeçtim ve iyi ki vazgeçmişim.
merkeziyetsiz sistem bilmiyorsun falan filan diyeceksen oldukça boş yaparsın bu insanlar bu sisteme para kazanmak için giriyor kimse keyfinden girmiyor kendini kandırma boşa sistemin işleyişi ortada ne olduğu bizi ilgilendirmez merkeziyetsizmiş, blockmuş

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
SEYF
insanların bu tür kumar masalarında kaybetmeleri üzücü umarım ekran kartı fiyatları düşerde sevinen kumarcılar değil biz oluruz
Ne kumarı hocam. Siz hayatı sade seviyorsanız ayrı ama bana göre kumar değil bir nevi yatırım

OnurCiftci26

80+ Bronze
kriptonun ne olduğuyla ilgilenmiyorum sistemi bizi ilgilendirmez insanların çoğunun ne amaçla kullandığını biliyorum kolay yollan para kazanmak. evet ben de kolay yoldan para kazanmak için atladım boğa sezonunda çok fazla kar edebilirdim en dandik meme coin bile %400 kar bırakıyordu ama sisteminde birilerinin üzüntüsüne sevinmek bana göre olmadığı için vazgeçtim ve iyi ki vazgeçmişim.
merkeziyetsiz sistem bilmiyorsun falan filan diyeceksen oldukça boş yaparsın bu insanlar bu sisteme para kazanmak için giriyor kimse keyfinden girmiyor kendini kandırma boşa sistemin işleyişi ortada ne olduğu bizi ilgilendirmez merkeziyetsizmiş, blockmuş
kardeşim o zaman borsalarda da kimse yatırım yapmasın birileri üzülecek diye. Bu işler böyledir birileri kaybedecek ki birileri kazansın yoksa değirmenin suyu nereden gelecek.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim