Neler Yeni

Kulaklık Önerin fps oyunları için

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
enes polat balmuk
Bütçe
3000
güzel kulaklık önerin

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çok kabasın 'önerin' nedir köleymişiz gibi :uzgunpeepo:

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
enes polat balmuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok kabasın 'önerin' nedir köleymişiz gibi :uzgunpeepo:
knk 2-3 gundur kulaklık alıcam diyom butcem 1k-1.5k arası havit aldırdılar bana kulagım patlıyo cok agrıtıyo adam gibi bisey onerin
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk 2-3 gundur kulaklık alıcam diyom butcem 1k-1.5k arası havit aldırdılar bana kulagım patlıyo cok agrıtıyo adam gibi bisey onerin
lütfen plssss

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

lütfen plssss
Hangi havit kulaklığı aldın? Ben de 1-1,5k arası bakıyorum Gamepower Fujin Pro önerildi güzel gibi şuan araştırıyorum
Ayrıca konuyu düzenleyip biraz daha kibarca yaz lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
enes polat balmuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi havit kulaklığı aldın? Ben de 1-1,5k arası bakıyorum Gamepower Fujin Pro önerildi güzel gibi şuan araştırıyorum
Ayrıca konuyu düzenleyip biraz daha kibarca yaz lütfen
knk havit h200p aldım mic cok iyi ses fena degil ama benım kulaklarımı cok ağrıttı kulaklarım ufak ama pedleri cok sert gibi geldi kafamı yukardan sıktı

veneficus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ebubekir Tekin
knk havit h200p aldım mic cok iyi ses fena degil ama benım kulaklarımı cok ağrıttı kulaklarım ufak ama pedleri cok sert gibi geldi kafamı yukardan sıktı
3k bütçe ile kablolu alınmaz bence

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet bana da önerdiler ama kafa kısmı öyle olduğu için (tecrübeye dayalı) istemedim başka öneri istedim. Gamepower Fujin Pro'nun üst kafa kısmını incelersen anlarsın, o şekil olan kulaklıklar aşırı rahat oluyor

Top Bottom