Neler Yeni

Kurumuş termal macun sürsem bir şey olur mu?

Yiğit28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yiğit
Thermalright kule tipi soğutucu aldım yanında gönderdikleri tf7 macun sanki pestil gibi kap katı. Şırıngadan bile zor çıktı. Parmağımla böyle bastıra bastıra sürdüm bir sıkıntı olur mu? Böyle olmaz derseniz başka dandik bir termal var onu sürücem.

Ekler

• 17290723996054222165761731936158.jpg
    17290723996054222165761731936158.jpg
    2.4 MB · Hit: 30

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
909
İsim
Arda doğan
Thermalright kule tipi soğutucu aldım yanında gönderdikleri tf7 macun sanki pestil gibi kap katı. Şırıngadan bile zor çıktı. Parmağımla böyle bastıra bastıra sürdüm bir sıkıntı olur mu? Böyle olmaz derseniz başka dandik bir termal var onu sürücem.
Olmaz düzgünce temiz bir macun al tavsiyem mx-4 veya mx-6 f/p

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,502
İsim
Emir
Gönderenle irtibata geçip durumu belirttn mı?

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Hocam olmaz diyenlere bakma o macun oyle bende ayni markadan sogutucu aldım benim macunda öyle çıktı ilk başta bende korktum ama sıcaklık değerleri çok iyi macunun orjinali bu sekilde demekki kueu bi macun full yükte 7500f i 60 derecede tutamaz heralde diye düşünüyorum

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Aldığınız ürünün linkini atar msnız?Birde satıcıyla iletişime geçmeniz gerekmez mi sizce de?
Bence macunun yapısı öyle soğutucuyu takıp sıcaklık değerlerine baksın bence bi işlemci bozulcak değil ya

Yiğit28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam olmaz diyenlere bakma o macun oyle bende ayni markadan sogutucu aldım benim macunda öyle çıktı ilk başta bende korktum ama sıcaklık değerleri çok iyi macunun orjinali bu sekilde demekki kueu bi macun full yükte 7500f i 60 derecede tutamaz heralde diye düşünüyorum
Aldığınız ürünün linkini atar msnız?Birde satıcıyla iletişime geçmeniz gerekmez mi sizce de?
İletişime geçsem de sür bir şey olmaz derler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence macunun yapısı öyle soğutucuyu takıp sıcaklık değerlerine baksın bence bi işlemci bozulcak değil ya
Hocam sağolasın

Kagusto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kağan Ustaoğlu

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Eyüphan DEMİRCİ

Yiğit28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yiğit
Kral bazı macunlar oyle sakız gibi oluuor thermall grizzly kryonaut extreme mi ne vardı oda böyle sakiz gibiydi
Tamamdır reis sağol
Aradım kalitesindedir dedi isterseniz yine fotoğraf atın desteğe dedi de gerek yok herhalde

Kral gerek yok adama boşuna macun aldırmayın ben 2 ay önce sürdüm aynı bu şekil geldi banada macun macunun kıvami zaten sakız gibi 2 aydır sıcaklıklar bikez olsun 65 i geçmedi stok soğutucu ile 90 ları görüyordu
Ben İnternetteki videolara baktım oralarda sıvıydı o yüzden işkillendim

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
Tamamdır reis sağol

Aradım kalitesindedir dedi isterseniz yine fotoğraf atın desteğe dedi de gerek yok herhalde

Ben İnternetteki videolara baktım oralarda sıvıydı o yüzden işkillendim
Gerkw yok hocam tak soğutucuyu güzelce dene göreceksin zaten he gerçekten islemci anormal şekilde ısınırsa zaten kendisini kapatır artık işlemci bozulmaları gibi olaylar yok öyle bi durumda tekrar arar durumu bildirirsin

Top Bottom