Neler Yeni

KYK Tip 6 ücreti ödeyip 6 kişilik odada kalmak

Kurtovski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cuma Arşivci
En yüksek fiyattan kyk yurt ücreti(855TL) ödüyorum bu da tip 6 ya denk geliyor ve odam 6 kişilik bu normal bir durum mu yoksa yurttaki sorumlular bizi mi kekliyor.

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ben 600 lira ödüyorum ve odam 4 kişilik, duş ve tuvalet var, masalar yatak odasindan ayri,

bölgeye ve yurda göre değişiyor bu durum

Kurtovski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cuma Arşivci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İzmir Karabağlar yurt yeni yapıldı. Ama mantıksızlık şurada aynı paraya hem iki kişilik oda var hem altı kişilik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,531
İsim
Diyarhan
Tamamiyle şans boş oda varsa oda değiştirmeyi talep et.

Senerr

80+ Bronze
En yüksek fiyattan kyk yurt ücreti(855TL) ödüyorum bu da tip 6 ya denk geliyor ve odam 6 kişilik bu normal bir durum mu yoksa yurttaki sorumlular bizi mi kekliyor.
Devlete suç atmak gibi bir amacım yok ama yurt kısmında vasat, böyle çok iyi yurtlar var taneyle gerisi kötü. Bakın ortası yok direkt kötü. İsterse deniz kıyısı olsun, o odanın alacağı kapasiteden yukarı öğrenci aldıysa ve yerleştirdiyseler kyk içine o kyk bende bitiyor. En son zaten kapasitenin yukarısında öğrenci almaya başladı üniversiteler. Bunun sebebi de barajın kaldırılması.

Şimdi 6 kişilik diyorsun mesela, ranza yoksa hepsi baza ise ve odanız 6 kişiye müsait olacak kadar genişse fena değil derim yurt geneli ama bu olmadı mı ne olursa olsun sıkıntı.

Kurtovski

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Cuma Arşivci
Devlete suç atmak gibi bir amacım yok ama yurt kısmında vasat, böyle çok iyi yurtlar var taneyle gerisi kötü. Bakın ortası yok direkt kötü. İsterse deniz kıyısı olsun, o odanın alacağı kapasiteden yukarı öğrenci aldıysa ve yerleştirdiyseler kyk içine o kyk bende bitiyor. En son zaten kapasitenin yukarısında öğrenci almaya başladı üniversiteler. Bunun sebebi de barajın kaldırılması.

Şimdi 6 kişilik diyorsun mesela, ranza yoksa hepsi baza ise ve odanız 6 kişiye müsait olacak kadar genişse fena değil derim yurt geneli ama bu olmadı mı ne olursa olsun sıkıntı.
Hepsi ranzalı. Neyse boş oda avlayacağım. Herkese teşekkürler yardımınız için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,843
Üyeler
158,204
Son üye
knyy