Neler Yeni

KZ EDX PRO Alınır mı ?

Gurkanpiro

80+ Gold

Bu da gerçekten çok güzel bir İEM'dir. FPS oyunlarında üzmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

KZ kulaklıklar giriş seviye. 400 TL ucuz evet ama mutlu eder mi? Beklenti ne bağlı.

Tangzu Wan'er tercih ederdim.
kulak ustu kulaklıklardan kurtulmak ıstıyorum sadece

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe
Hocam KZ EDX Pro kulaklığını çok alan oldu Türkiye'de FPS oyunları oynayanlar ve müzik dinlemeyi çok sevenler için ideal bir tercih olan bir kulaklık haline geldi TR'de neden peki önermiyorsunuz KZ EDX Pro'yu ?
Dediğim gibi giriş seviye, ve tercih edilmesinin sebebi 400 TL ye alınacak kulak üstü bir kulakliga kıyasla daha karizma durması ve rakipsiz performans vermesi. Attığım Cadenza ile KZ arasında dağlar var hocam.

kulak ustu kulaklıklardan kurtulmak ıstıyorum sadece
Baş ağrısı sadece kulak üstü. Bende geçmek istiyorum ama kulaklığın daha bozulmadı ☝️🤓

Gurkanpiro

80+ Gold
Dediğim gibi giriş seviye, ve tercih edilmesinin sebebi 400 TL ye alınacak kulak üstü bir kulakliga kıyasla daha karizma durması ve rakipsiz performans vermesi. Attığım Cadenza ile KZ arasında dağlar var hocam.

Baş ağrısı sadece kulak üstü. Bende geçmek istiyorum ama kulaklığın daha bozulmadı ☝️🤓
sadece battlefıeld 1 oynuyorum alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Şafak Sezer

KZ EDX Pro'yu alsam çok mu üzer beni hocam peki ?
Ses olarak vs. (FPS OYUNLARI İÇİN)

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,730
İsim
kilan embappe

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
Ben fps için kullanıyorum gayet yeterli geldi bana ama sen nası Bi performans bekliyorsun onu bilemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Şafak Sezer
Ben fps için kullanıyorum gayet yeterli geldi bana ama sen nası Bi performans bekliyorsun onu bilemem
Hocam PUBG oyununu oynuyorum ben genellikle arada sırada CS filan giriyorum benim bir kulaklıkta istediğim şey sesleri iyi vermesidir o yüzden karar veremedim sence alınır mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,824
Üyeler
156,528
Son üye
apoow