Neler Yeni

Laptop rami almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre BAŞDEMİR
Arkadaşlar 2014 de aldığım casper nb 15.6 8 gb ram, 2 gb gt740 m ekran kartlı dizüstü bilgisayarımın ramini yükseltmek istiyorum. Bakmam, dikkat etmem gereken şeyler nedir, kullanmam gereken uygulamalar nedir ? Bir de Performansı gözle görülür şekilde etkiler mi ?

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,033
İsim
kadir
Öncelikle anakart 16 gb destekliyor mu onu kontrol et.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Eğer oyun oynamak gibi bir amacın varsa hiç bulaşma o işlere. Performans derken ne performansı? Oyun için mi yoksa internette sörf yaparken ki hız açısından mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre BAŞDEMİR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer oyun oynamak gibi bir amacın varsa hiç bulaşma o işlere. Performans derken ne performansı? Oyun için mi yoksa internette sörf yaparken ki hız açısından mı?
Oyun performansı iyi aslında witcher 3 gta 5 rainbow six siege gibi oyunları rahatlıkla pynayabiliyorum açıkçası genel anlamda performans bir nebze de olsa iyileşir mi bu piyasada yeni bilgisayar alamayacağım maalesef.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Ramexpert ve CPU-Z uygulamalarını indirip görüntü paylaşırsan daha çok yardımcı olabiliriz.
Bir de yalnızca anakarta değil işlemciye de uymak zorunda alacağın ram.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Oyun performansı iyi aslında witcher 3 gta 5 rainbow six siege gibi oyunları rahatlıkla pynayabiliyorum açıkçası genel anlamda performans bir nebze de olsa iyileşir mi bu piyasada yeni bilgisayar alamayacağım maalesef.

Birazcık etkiler. Ama çok az. 1-3 FPS arası online oyun oynarken drop giriyorsa droplar geçer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre BAŞDEMİR
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular