Neler Yeni

Yardım laptop'ımda uygulamalarda(lenovovantage,visualstudiocode) beyaz yapılar çıkıyor

viscous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan Koyuncu
laptop'ımda bazı uygulamalarda beyaz çizgiler çıkıyor bazen hiç görülemez hale geliyor yardım eder misiniz?
konuyu yanlış yere açmış olabilirim ilk konum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-03-27 185651.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-27 185651.png
    1.2 MB · Hit: 31
  • Ekran görüntüsü 2023-03-27 190132.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-27 190132.png
    201.9 KB · Hit: 28

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,287
İsim
Semih Boran
laptop'ımda bazı uygulamalarda beyaz çizgiler çıkıyor bazen hiç görülemez hale geliyor yardım eder misiniz?
konuyu yanlış yere açmış olabilirim ilk konum ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler
GPU sürücülerini DDU ile kaldırıp, güncel sürücüleri kurmayı deneyin.

• Beğen
Reaksiyonlar: java

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,242
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Ekran kartı sürücüsü hatasına benziyor. İşlemci ve Ekran kartınızı güncelleyin. Güncelleme yaparken özel kulum diyip temiz kurulum seçeneğine tıklayın.

viscous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan Koyuncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amd sürücüsünü sildim.sildikten sonra bu uygulamalara girip kontrol ettim ve düzeldi ama tekrar kurduktan sonra aynı hatayı almaya devam ediyorum.başka tavsiyesi olan var mı ?

java

80+ Bronze
amd sürücüsünü sildim.sildikten sonra bu uygulamalara girip kontrol ettim ve düzeldi ama tekrar kurduktan sonra aynı hatayı almaya devam ediyorum.başka tavsiyesi olan var mı ?
En son sürüm amd driver'ı kurabilirsiniz. Eğer kurduysanız eski WHQL Driverları deneyin.

viscous

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan Koyuncu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En son sürüm amd driver'ı kurabilirsiniz. Eğer kurduysanız eski WHQL Driverları deneyin.
en son sürümü kurdum hocam.
şu an yönetici olarak çalıştırınca böyle bir hata olmadığının farkına vardım.sorun ekran kartı sürücüsünden değildir diye düşünmeye başladım.

• Beğen
Reaksiyonlar: java

java

80+ Bronze
en son sürümü kurdum hocam.
şu an yönetici olarak çalıştırınca böyle bir hata olmadığının farkına vardım.sorun ekran kartı sürücüsünden değildir diye düşünmeye başladım.
Windows Güncelleme sorunu olabilir hocam. Windows güncellemesi silmeyi yada Format atmayı düşünebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,775
Üyeler
151,455
Son üye
dimethegod
Top Bottom