Neler Yeni

Laptopum çalındı ne yapmam lazım ?

Coroglen1

80+
Asusu arayın fatura size kayıtlıysa
Adınızı soyadınızı söyleyin
O cihazın seri numarasına kadar öğrenin
Özellikle bios taki information kısmındaki bilgiler(verirler mi emin değilim)

Bunları öğrendikten sonra bir yere not alıcaksın

Hırsız olabilicek ilanlara bios ekranındaki fotografları isteyeceksin büyük ihtimal atar pc den anlamadığı tahmin ediyorum.

Eğer atmamakla direniyorsa yalan uydur virüs de bişi uydur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya bilgisayarın altına bak seri no yazar genelde
eski fotoğraflarımda laptopun seri numarası altt yazıyordu buldum onu seri no ve faturam var asusa da yazdım yarın dönerler umarım maile belki onlar yardımcı olabilir bana

EkmekArasıRX6900XT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Doruk Berk Durmuş
Geçmiş olsun hocam bazen göz bebeğimiz olan şeyler ufak bir dikkatsizlik sonucu elden gidiyor. Tekrar geçmiş olsun hocam.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
iyi geceler herkese geçen gece evime hırsız girmiş evde değildim ama sadece laptopu almış çıkmış şarjını falan bırakmış arkadaş yani öyle bi acemi neyse polisi çağırdım olay yeri inceleme geldi baktı gitti arayacağız dediler.Microsoft hesabım açıktı halen içinde cihazımı bul kısmını da buldum ama şarjı yokmuş 0 şuan.laptop da asus tuf a15 gtx 1650 modellerinden daha garantisi bile bitmedi.Aklınıza başka çözümler geliyor mu bir iz ya da bir etkinlik hareket kontrolü yapacağım bir işlem ?
Hocam bilemiyorum umarım geri alabilirsiniz

EkmekArasıRX6900XT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Doruk Berk Durmuş
çocuğum gibi bakıyordum be hocam parası koymadı pek bağım vardı o laptopla :(
Hocam aslında hırsız gerçekten çok acemi, madem laptop çalıp oyun oynayacak, niye şarjını bıraksın? Dedikleri gibi polisleri çağırıp Suriyelilerin evini arattırın derim ben.

Coroglen1

80+
Hocam aslında hırsız gerçekten çok acemi, madem laptop çalıp oyun oynayacak, niye şarjını bıraksın? Dedikleri gibi polisleri çağırıp Suriyelilerin evini arattırın derim ben.
bunu yaptırmak istediğimi söyledim de kamera kayıtları ve aldıkları parmak izlerini inceleyip sonra apartmanda şüpheli evleri arayacaklarmış polisler öyle dedi en azından

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
bence o suriyeli ailelerin evlerine bir git deki böyle bir olay yaşadım acaba bu saatlerde kapıyı siz açtınızmı birilerine yada apartmanda yabancı birisini gördünüzmü yada çocuklarınız apartman çevresinde ise farklı birilerini görmüşlermi git sor bunda yanlış anlaşılacak bir durum yok ben olsam çoktan apartmanı ayağa kaldırırdım

maalesef polislerimiz bu işlere hevesli değil dediğim gibi aslında biraz darlasaydın polisleri keşke şu suriyelilerin evini bi inceleselerdi yüksek ihtimal onlardır dışarıdan bir hırsız olsa sadece laptopu almazdı
Başka birinin evine girmek için arama izni gerekiyor. Arama izni de mahkemeden çıkar. O da savcı isterse mahkemeye bildirir, ondan sonra çıkar. Polisler gerekeni yapmış. Çoğusu” bir şey çıkarsa haber veririz” der ve gider.
Polise rica ile başkasının evine girildiği nerede görülmüş :D

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Boş bir zaman gelip adaptörüde çalıcaktır. Film gibi olur valla :ROFLMAO:

Geçmiş olsun çok kötü durum. Bizdende tamir aletlerimizi çalmıştılar, Darbeli duvar söken, Darbeli matkap, Demir kesen alet büyüklü küçüklü sizde ismi ney bilmiyom.

Uyuşturucu almak için ucuzdan okutuyorlar.
Fiyat felan koymuyor adama, asıl sinirlendiren sana ait bişeyin evin içinden almalarına fena kızıyorsun.

Bu kadar raatlık mı olur ya? O zaman bizde çalalım ohh ne iyi

Coroglen1

80+
Başka birinin evine girmek için arama izni gerekiyor. Arama izni de mahkemeden çıkar. O da savcı isterse mahkemeye bildirir, ondan sonra çıkar. Polisler gerekeni yapmış. Çoğusu” bir şey çıkarsa haber veririz” der ve gider.
Polise rica ile başkasının evine girildiği nerede görülmüş :D
süreci hiç bilmiyorum arama kararı çıkacağını biliyorum mahkemeye uzayacağını pek bilmiyordum :)

Boş bir zaman gelip adaptörüde çalıcaktır. Film gibi olur valla :ROFLMAO:
:D gelsin artık ben veririm ya adaptörü hocam

Son düzenleme:
Top Bottom