Neler Yeni

Laptopum çalındı ne yapmam lazım ?

oguz13

80+ Bronze
Hocam daha önce benimde masaüstüm çalınmıştı. Tatildeydim. Olay inceleme dediğiniz
gibi geldi inceledi olaydan 2 yıl geçti hala çıt yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hırsızda yine sizinki gibi sadece bilgisayarı çalmış başka hiçbirşey kablodur klavyedir çalmamış.
Hatta bilgisayarın yanındaki rafta kasa vardı onu bile almamış.

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said
bi gelişme var mı hocam çok geçmiş olsun bu arada, allah kimsye yaşatmasın.

Coroglen1

80+
Hocam daha önce benimde masaüstüm çalınmıştı. Tatildeydim. Olay inceleme dediğiniz
gibi geldi inceledi olaydan 2 yıl geçti hala çıt yok.

Hırsızda yine sizinki gibi sadece bilgisayarı çalmış başka hiçbirşey kablodur klavyedir çalmamış.
Hatta bilgisayarın yanındaki rafta kasa vardı onu bile almamış.
kötünün iyisini dilemek zorundayız be hocam allahtan diğer şeylerinizi de çalmamış.

121709

80+ Silver

Coroglen1

80+
bi gelişme var mı hocam çok geçmiş olsun bu arada, allah kimsye yaşatmasın.
amin hocam.Yok be hocam halen parmak izlerini araştırıyorlarmış bizimle ilgilenen polis memurları arıyorum 2 günde 1 umut yok gibi ama peşini de bırakmak istemiyorum pek. :)

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said
apartmanda başka şüpheli sayılabilecek aile/kişi var mı ?

bence sadece polislere bırakmayın kapı kapı dolaşıp olayı anlatın bence. garip tepki veren şüphe çeken biri olursa anlarsınız

Coroglen1

80+
apartmanda başka şüpheli sayılabilecek aile/kişi var mı ?

bence sadece polislere bırakmayın kapı kapı dolaşıp olayı anlatın bence. garip tepki veren şüphe çeken biri olursa anlarsınız
hocam bırakmam zaten onlara sadece ben öğrenciyim zaten okuduğum şehirde akrabam bile yok fakat üst mesajlarda denk geldiniz mi bilmiyorum da söyledim zaten apartmanda suriyeli aileler var ve çocukları apartmanın arka bahçesinde geziniyor onların gözü çarpmış diye düşünüyorum ve çevredeki komşulara da sordurdum kimse bişey duymamış yalan söyleyeni kolay anlarım da yoktu öyle şüpheli birisi :(

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said
konudaki mesajların hepsini okudum ama bilmiyorum belki başkası yapmıştır diyecrktim ama öyle diyorsanız tek seçenek cihazın internete bağlanmasını beklemek olacaktır birde 2.el sitelerini kontorol etmek başka çare yok

Coroglen1

80+
konudaki mesajların hepsini okudum ama bilmiyorum belki başkası yapmıştır diyecrktim ama öyle diyorsanız tek seçenek cihazın internete bağlanmasını beklemek olacaktır birde 2.el sitelerini kontorol etmek başka çare yok
hocam cihaz şifreli ama basit bir şifre de şarjı yok ki aynı şarjı nerden bulur artık bilemem onu veya 2. el sitesinde satacak olursa adaptörü yok ee kimse de yanında sadece adaptör bulundurmaz ya da uğraşmaz bence. Asusa yazdığımda asus yasal haklar mail adresine ifade tutanağı kimlik ve fatura falan atmamı istediler kayıp bildirmek için.Bu kadar şuanlık işte helal para geri gelir bir umut işte bizimki :(

Saidd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Said
hocam cihaz şifreli ama basit bir şifre de şarjı yok ki aynı şarjı nerden bulur artık bilemem onu veya 2. el sitesinde satacak olursa adaptörü yok ee kimse de yanında sadece adaptör bulundurmaz ya da uğraşmaz bence. Asusa yazdığımda asus yasal haklar mail adresine ifade tutanağı kimlik ve fatura falan atmamı istediler kayıp bildirmek için.Bu kadar şuanlık işte helal para geri gelir bir umut işte bizimki :(
tekrardan çok geçmiş olsun çalan kişi ölü paradan bırakabilir laptobu 1650 li laptoba 1 k dese adaptörü olsa ne olmasa ne gören direkt alır aldığında da bir bilgisayarcıya götürüp formatlatır fln fistan ama helal para ise döner dolaşır gelir bi şekilde inşallah

burakcbc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Cebeci
En son online olduğu konum bilgileri gözüküyor mu?

Top Bottom