Neler Yeni

🔥İndirim Leason LE201 klavye 39TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
BEKİR ALTIN
Klavyeyi aldım hayatım da bu kadar dandik bir klavye görmedim. Çalışıyor ama kutusu klavyeden daha sağlam diyebilirim. Kırılmadan gelmesi büyük şans :D

erayisteya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Klavyeyi aldım hayatım da bu kadar dandik bir klavye görmedim. Çalışıyor ama kutusu klavyeden daha sağlam diyebilirim. Kırılmadan gelmesi büyük şans :D
Hocam banada geldi şuanda klavye, neden öyle dediniz bence gayet güzel? Tek sorunu altında kauçuk yok o yüzden kayması, mesela bi tuşa güçlü bastırırsan içine çöküyor o garip geldi tek(sanırım karbon fiber olması yüzünden) bunlar dışında çok güzel klavye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
BEKİR ALTIN
Hocam banada geldi şuanda klavye, neden öyle dediniz bence gayet güzel? Tek sorunu altında kauçuk yok o yüzden kayması, mesela bi tuşa güçlü bastırırsan içine çöküyor o garip geldi tek(sanırım karbon fiber olması yüzünden) bunlar dışında çok güzel klavye.o
Hocam banada geldi şuanda klavye, neden öyle dediniz bence gayet güzel? Tek sorunu altında kauçuk yok o yüzden kayması, mesela bi tuşa güçlü bastırırsan içine çöküyor o garip geldi tek(sanırım karbon fiber olması yüzünden) bunlar dışında çok güzel klavye.
Uzun zamandır aynı klavye kullandım. Yedek olarak aldım işlevselliğine bir şey diyemem ama malzeme daha kötüsü olamaz dedim. Belki de alışkanlık kişiden kişiye göre değişir. Ama ortalama olarak alanlar kalite baya zayıf geldi bana bu kadarını beklemedim. Günü kurtarır o başka tabi

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
ibrahim can

erayisteya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Maalesef bir Razer Ornata v3 değil hocam, ama hani asıl kullandığım klavyeyi attım buna geçtim siz düşünün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,081
Üyeler
157,191
Son üye
dillim
Top Bottom