Neler Yeni

İnceleme Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05 82EY00CHTX İncelemesi!

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Peki notebook soğutucusu almayı önerir misin? Hepsiburada da standlar, soğutuculardan daha pahalı o yüzden soğutucu güzel bir alternatif. Hem hava akışı artar hemde soğutucularda fazladan usb girişleride yer alıyor.

Edit: birde lenovo vantage yi soracaktım, kullanmaya değer mi?
alırsan her türlü iyi olur hava ızgaraları da altta daha da rahat sogutur bence
vantage kullanmaya degmez burda nitro sense gibi bir şey beklerdm o yetersiz ama kullanmayı da gerek tutmuyor

p1an2ed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eren
alırsan her türlü iyi olur hava ızgaraları da altta daha da rahat sogutur bence
vantage kullanmaya degmez burda nitro sense gibi bir şey beklerdm o yetersiz ama kullanmayı da gerek tutmuyor
Hocan bugün sabah 10da geldi cihaz formatını attım, gerekli herşeyi kurdum, benchmark yaptım her şey iyi güzeldi ondan sonra indirdim csgo oynadım 1 saat kadar. 5 dakika önce pil %99 du, şimdi pil %98 de dolu gözüküyor bu normal mi?

Son düzenleme:
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner
Güzel inceleme. Ek olarak ben biraz test etme şansım oldu benzer modelini oyun açtığım zaman neredeyse hiç fan sesi yok. Fan turbo moda geçmiyor. Sizde geçti mi?

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Hocan bugün sabah 10da geldi cihaz formatını attım, gerekli herşeyi kurdum, benchmark yaptım her şey iyi güzeldi ondan sonra indirdim csgo oynadım 1 saat kadar. 5 dakika önce pil %99 du, şimdi pil %98 de dolu gözüküyor bu normal mi?
Sitesinde baktım o sorunu o bir sorun değilmiş sürekli %100 de tutup ömrünü kısaltmak yerine %98 de tutup ömrünü artırma gibi bir yola gitmişler öyle yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel inceleme. Ek olarak ben biraz test etme şansım oldu benzer modelini oyun açtığım zaman neredeyse hiç fan sesi yok. Fan turbo moda geçmiyor. Sizde geçti mi?
hangi oyunlarda oldu öyle?
bende fan geçmeme olayı yok mesela valoranta girdigim zaman menüde başlıyor performans moduna

En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner
hangi oyunlarda oldu öyle?
bende fan geçmeme olayı yok mesela valoranta girdigim zaman menüde başlıyor performans moduna

Hayır ben oerformans moduna aldığım halde bile fan az ses çıkartıyor. Oyunda bile.2 tane aynı seri farklı model geçti elime 2 sindede sessiz. Sizde de sessiz mi?

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Hayır ben oerformans moduna aldığım halde bile fan az ses çıkartıyor. Oyunda bile.2 tane aynı seri farklı model geçti elime 2 sindede sessiz. Sizde de sessiz mi?
peki ısınma durumu ne? fan açılmıyor mu yoksa sessiz mi çalışıyor. Bendeki modelde fan sesi var ama aşırı değil rahatsız etmiyor oyunlarda falan

En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner
peki ısınma durumu ne? fan açılmıyor mu yoksa sessiz mi çalışıyor. Bendeki modelde fan sesi var ama aşırı değil rahatsız etmiyor oyunlarda falan

Sizinkiyle aynı değerler.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner

Aslında sorun değil ama ben hepsinin fan hızı aynı mı kontrol edeyim dedim. Birde Lenovo yeni bios yayınlamıştı. Onu yüklemenizi öneririm.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Öncelikle konu ve detaylı açıklamalar için çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık ve de hayırlı olsun.

Dell - Inspiron 7567 kullanıcısıydım yaklaşık, 1-2 yıla kadar lakin sıvı teması sonrası zarar görünce geri ne tamir ettirebildim ne de başka bir şey.
Ağabeyin hurdayla idare etmeye çalışıyordum.
Askere gidince ağabey, PC'yi geri aldı ve kendisi kullanıyor bana da 8-9K arasında bir PC bakmam için alt yazı geçti, güzel insan -kendisine selam olsun-.

Bir kaç gündür de bu ürünün çok sıkı takipçisiydim hatta yanına diğer ekipmanları da dizmiştim (kulaklık, mouse, monitör, soğutucu,... gariban işi ama olsun).
Yaklaşık 1-2 saat önce ise HepsiBurada'nın ürünün satışını sonlandırdığını gördüm. Üzücü oldu bu benim için, şoku atlattıktan sonra da aynı ürünü N11 üzerinden satışta olduğunu gördüm lakin arada bariz bi' fiyat farkı var. Bakalım ağabey alırsa, alır. Almazsa da başka PC'lere bakacağım.
Öneriniz olursa ve özel mesaj yoluyla bilgilendirirseniz de sevinirim, bu arada askerliğimin bitmesine de 47 gün var -hatıra ya da anı olarak burada kalsın ($:47 - Mardin. Atarsa:46 - Kahramanmaraş)-.

Tekrardan teşekkürler..

Top Bottom