Neler Yeni

Yardım LENOVO laptoplar nasıldır deneyim eden var mı

PhronoX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
ilker tetik
gördüğüm kadarıyla legion 5 serisi soğutma anamında günümüz teknolojisinde mükkemmele yakın ama videodan videoya fark ediyor (en azından monster gibi sponsorlu videoda bile 95C olmuyo :D)
o yüzden size sormak istedim deneyim ednler var mı diye

abcd1234

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Eski bir Legion Y520 serisi kullanıcısı olarak soğutmadan yana pek fayda göremedim. 3 yıl kullandıktan sonra GPU yandı. En azından yedek GPU olduğu için onu kullandım. Ben bir daha seçim yaparsam MSI falan seçerim.

En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Sencer Yalçıner
Bir arkadaş ideapad kullanan arkadaş var. 80 derece oluyor max. dedi. Legionun soğutması kat kat daha iyi zaten. 70-73 derece tahminen. Hakkın hiç video izlemedim.

beritankorkusuz

80+ Silver
gördüğüm kadarıyla legion 5 serisi soğutma anamında günümüz teknolojisinde mükkemmele yakın ama videodan videoya fark ediyor (en azından monster gibi sponsorlu videoda bile 95C olmuyo :D)
Windows Laptoplar arasında en stabil çalışanı ve kaliteli bileşenler kullanılan laptop.

PhronoX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
ilker tetik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski bir Legion Y520 serisi kullanıcısı olarak soğutmadan yana pek fayda göremedim. 3 yıl kullandıktan sonra GPU yandı. En azından yedek GPU olduğu için onu kullandım. Ben bir daha seçim yaparsam MSI falan seçerim.
demekki izlediğim videolar aldatıcıymış best ryzen notebook filan seçildi ggerçi benim deidğim leigon 5 ama aynı marka ve benzer tasarım sonuçta üzüldüm durumuna ben izlediğim testlerde 80 i bile göremedim AAA oyunlarda

beritankorkusuz

80+ Silver
demekki izlediğim videolar aldatıcıymış best ryzen notebook filan seçildi ggerçi benim deidğim leigon 5 ama aynı marka ve benzer tasarım sonuçta üzüldüm durumuna ben izlediğim testlerde 80 i bile göremedim AAA oyunlarda
Alacaksan laptopda Intel al

beritankorkusuz

80+ Silver

abcd1234

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Kankam benimki eski model. Tekrar diyorum eski model. Belki yenisinde sorunlar çözülmüştür. Senin alacağın Legion 5 Benimki Legion Y520. Sonuçlar gerçekse al gitsin. Pişman olmazsın.

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
şu anda lenovu ideapad 3 ten yazıyorum gaming serisini bilmem ama ben bu laptoptan çok memnunum kendisi bir work laptopu yani oyun oynanmaz ısınma da sorun yok yaklaşık 3 4 aydır kullanıyorum ama bataryadan hiç memnun değilim çabuk bitiyor soğutma ise tek fan var fanın olduğu sağ taraf buz gibi aşırı soğuk ve fan sadec 5 dk çalışıp duruyor 30 dk arayla tekrarlıyor ve buz gibi işlemcinin sağda olmasına rağman ama fanın olmadığı taraf alev gibi bende lenovoya gidip ek bir fan taktırmayı düşünüyorum sol tarafa umarım yardımcı olabilmişimdir

PhronoX0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
ilker tetik
şu anda lenovu ideapad 3 ten yazıyorum gaming serisini bilmem ama ben bu laptoptan çok memnunum kendisi bir work laptopu yani oyun oynanmaz ısınma da sorun yok yaklaşık 3 4 aydır kullanıyorum ama bataryadan hiç memnun değilim çabuk bitiyor soğutma ise tek fan var fanın olduğu sağ taraf buz gibi aşırı soğuk ve fan sadec 5 dk çalışıp duruyor 30 dk arayla tekrarlıyor ve buz gibi işlemcinin sağda olmasına rağman ama fanın olmadığı taraf alev gibi bende lenovoya gidip ek bir fan taktırmayı düşünüyorum sol tarafa umarım yardımcı olabilmişimdir
deneyimlerini aktardığın için çok teşekkür ediyorum

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
deneyimlerini aktardığın için çok teşekkür ediyorum
önemli değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir arkadaş ideapad kullanan arkadaş var. 80 derece oluyor max. dedi. Legionun soğutması kat kat daha iyi zaten. 70-73 derece tahminen. Hakkın hiç video izlemedim.
bende öyle bir sorun yok yorumumdada dediğim gibi be son nesil olan ideapad 3 kullanıyorum ve deneyimim açısından sürekli kullanıyorum şarj edildiği süre dışında ve işlemci tarafı yanı fanın olduğu taraf buz yazdığım yorum şu anda lenovu ideapad 3 ten yazıyorum gaming serisini bilmem ama ben bu laptoptan çok memnunum kendisi bir work laptopu yani oyun oynanmaz ısınma da sorun yok yaklaşık 3 4 aydır kullanıyorum ama bataryadan hiç memnun değilim çabuk bitiyor soğutma ise tek fan var fanın olduğu sağ taraf buz gibi aşırı soğuk ve fan sadec 5 dk çalışıp duruyor 30 dk arayla tekrarlıyor ve buz gibi işlemcinin sağda olmasına rağman ama fanın olmadığı taraf alev gibi bende lenovoya gidip ek bir fan taktırmayı düşünüyorum sol tarafa umarım yardımcı olabilmişimdir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,094
Üyeler
145,319
Son üye
darahanpro
Top Bottom