Neler Yeni

Monster Mı Lenovo Mı?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Dalllsas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Erkan
Bunu alsana direkt?
300 hz çok idealı 300 fps kaç oyunda alabilirim ki 300 hz ekranın 300 fps almasakta bir etkisi vardır şüphesiz 165 hz 2 k daha çok kullanışlı gibi geliyor daha dengeli bide windows 11 veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu alsana direkt?
Bide şunu söylemeyi unuttum benim 32 inc lik bir monitörüm var 144 hz 2k ona takıp oynamayı düşünüyorum dışarda tatilde falan anca laptop ekranını kullanırım o zamanda çözünürlük daha önemli gibi film falan izlerim

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,059
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
300 hz çok idealı 300 fps kaç oyunda alabilirim ki 300 hz ekranın 300 fps almasakta bir etkisi vardır şüphesiz 165 hz 2 k daha çok kullanışlı gibi geliyor daha dengeli bide windows 11 veriyor

Bide şunu söylemeyi unuttum benim 32 inc lik bir monitörüm var 144 hz 2k ona takıp oynamayı düşünüyorum dışarda tatilde falan anca laptop ekranını kullanırım o zamanda çözünürlük daha önemli gibi film falan izlerim
Attığım model MSI kasa steelseries klavye ve 240w adaptör ile geldiği için onerdim

Dalllsas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Erkan
Attığım model MSI kasa steelseries klavye ve 240w adaptör ile geldiği için onerdim
Hocam eyw saolasın aklımın bir köşesinde yer edindi

Hocam çok ısınıyormuş technopat da incelemesine baktım warzone da 100 dereceleri görmüş bide fps ortalaması 85 buda az

Son düzenleme:

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
Kaç yıllık lenovo laptopuma cayır cayır overclock yaptım 95 derecelerde çalıştı banamısın demedi. Şimdi arkadaşıma sattım o da oynuyor sorunsuz :blobdance:

Kaczynski

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Kevin Mitnick
İstanbuldaysan monster servisine gitmeye üşenmem diyorsan monster al.
yoksa tabii ki Lenovo.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113