Neler Yeni

Yardım Lenovo Legi̇on 5'i İade Edeyim Mi?

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
Yanlış format atmışsın diyor 10 15 dk sürdü windows kurulumu 10 dk da windows kurulmaz diyor 2 3 sat l

evde attı laptopu
benim kullandıgım laptop 2009 da cktı 10dk format atılıyor kendim yapıoyrum o adamda bir b.kluk var benden demedi deme bu arada

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
benim kullandıgım laptop 2009 da cktı 10dk format atılıyor kendim yapıoyrum o adamda bir b.kluk var benden demedi deme bu arada
Knk bende şüphelendim 2 3 saat oldu format attın driver yükleniyor diyor kesikler oluyor diyor

Zexius

80+ Bronze
lenovo legion 5 Laptop aldım bugün geldi bilgisayarcıya gittim format için adam bunu iade et çok kötü pc dedi en fazla 3 saat oyun oynarsın ekran kartı yanar dedi 3 saatten sonra çöpe atarsın çok ısınır dedi anlamıyorum pc den pek iade et hemen diyor ne yapayım RTX 3070 EKRAN KARTI RYZEN 7 5800 İŞLEMCİ LİNKİ AŞŞAĞIDA ryzen ile nvdia uymuyor dedi yardımcı olur musunuz iademi edeyim kesikler çok olur diyor

Öncelikle bilgisayarcı kör kütük cahil hatta muhtemelen kötü niyetli oyun oynarken öyle kolay kolay hatta mümkün değil ekran kartı yanmaz çünkü belli bi ısı'ya geldikten sonra otomatik bilgisayar veya laptop kendini kapatarak koruma'ya alıyor iade konusuna gelirsek incehesap iade konusunda çok illet bir firmadır 2 3 ay öncesine kadar telefon iade ederken burnumdan getirmişlerdi telefonu

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
Knk bende şüphelendim 2 3 saat oldu format attın driver yükleniyor diyor kesikler oluyor diyor
bu arada laptoba virus yuklemiyorsa bende baska bir şey bilmiyorum buyuk iht içindeki parcalardan alıyor benden demedi deme driver maks 20 dk

Zexius

80+ Bronze
Öncelikle bilgisayarcı kör kütük cahil hatta muhtemelen kötü niyetli oyun oynarken öyle kolay kolay hatta mümkün değil ekran kartı yanmaz çünkü belli bi ısı'ya geldikten sonra otomatik bilgisayar veya laptop kendini kapatarak koruma'ya alıyor iade konusuna gelirsek incehesap iade konusunda çok illet bir firmadır 2 3 ay öncesine kadar telefon iade ederken burnumdan getirmişlerdi telefonu
Ha bu arada günümüz de artık bilgisayarcıların bir anlamı kalmadı ben ne telefoncu ne bilgisayarcı hiçbirine bir şey götürmem şahsen hiçbirine güvenmiyorum artık telefoncu'ya gideyim bilgisayarcı'ya gideyim devri bitti

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
lenovo legion 5 Laptop aldım bugün geldi bilgisayarcıya gittim format için adam bunu iade et çok kötü pc dedi en fazla 3 saat oyun oynarsın ekran kartı yanar dedi 3 saatten sonra çöpe atarsın çok ısınır dedi anlamıyorum pc den pek iade et hemen diyor ne yapayım RTX 3070 EKRAN KARTI RYZEN 7 5800 İŞLEMCİ LİNKİ AŞŞAĞIDA ryzen ile nvdia uymuyor dedi yardımcı olur musunuz iademi edeyim kesikler çok olur diyor

Cihazına zarar vermiş olabilir ,iyi kontrol et. Adam sakat.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
Hocam ne yapacam pc yavaşladı ya 40 dk pc açılmadı formattan once 2 saniyede açılıp kapanıyordu

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
Hocam evde format atıyor parça çıkarmadı yanındayım sabahtır
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc yok hocam nasıl gidecem
kanka kaş ile goz arası araklamıs olabilir saniyelik işler bunlar en iyi iht virus yuklemiştir seni gozetlemek için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom