Neler Yeni

Yardım lenovo legıon r25ı-30 ışık sızması normal mi ?

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
Arkadaşlar hayırlı günler. Monitör de sol alt tarafta beyaz bi sızma var sağ tarafta ise yukarıdan aşşağıya doğru bi sarı sızma var üstüne doğru düm düz gelince gidiyor ortadan normal kullanımda belli oluyorlar normal mi bu acaba ?

Ekler

• IMG_20231226_144548.png
    IMG_20231226_144548.png
    310.8 KB · Hit: 41

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Arkadaşlar hayırlı günler. Monitör de sol alt tarafta beyaz bi sızma var sağ tarafta ise yukarıdan aşşağıya doğru bi sarı sızma var üstüne doğru düm düz gelince gidiyor ortadan normal kullanımda belli oluyorlar normal mi bu acaba ?
4 köşeden de sızma var, Sağ üstte biraz daha fazla gibi. Normal olmamakla birlikte bazı monitörlerde var. Rahatsız ediyorsa iade/değişim talep edebilirsiniz

ozyy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Akgün

Bu fiyat bandında ışık sızması var hocam maalesef. Üründe dilerseniz değişim talep edin yine de. Bende de aynı monitör var ama ben ışık sızması sorunu yaşamadım. Ya da görmedim.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
hocam sadece siyahta belli oluyorsa sorun yok bence cunku fotograftada biraz fazla çıkıyor. koyu siyahta belli olur genelde isik sizmasi oda cok rahaatsiz etmiyorsa kalabilir ama senin surekli gozune batiyorsa o ayri

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4 köşeden de sızma var, Sağ üstte biraz daha fazla gibi. Normal olmamakla birlikte bazı monitörlerde var. Rahatsız ediyorsa iade/değişim talep edebilirsiniz

bi kere ölü pikselden değişim yaptırdım iade hakkım var .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyat bandında ışık sızması var hocam maalesef. Üründe dilerseniz değişim talep edin yine de. Bende de aynı monitör var ama ben ışık sızması sorunu yaşamadım. Ya da görmedim.

knk vallaha deliricem Msi g2412 monitör almıştım ilk onda çok azdı keşke iade etmeyeydim 20 yıllık tn panel monitör var yanında 1 gram sızma yok.

hocam sadece siyahta belli oluyorsa sorun yok bence cunku fotograftada biraz fazla çıkıyor. koyu siyahta belli olur genelde isik sizmasi oda cok rahaatsiz etmiyorsa kalabilir ama senin surekli gozune batiyorsa o ayri
knk direk aynısı diyem sana telefonu ayarladım ona göre çektim resimde ne görünüyosa aynısını görüyorum.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,610
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

knk vallaha deliricem Msi g2412 monitör almıştım ilk onda çok azdı keşke iade etmeyeydim 20 yıllık tn panel monitör var yanında 1 gram sızma yok.
Valla güzel monitör iade etsen benzerini aynı fiyata alabilir misin şuan bilemiyorum. @Ghoul 'un da dediği gibi fotolarda biraz daha fazla gözükebiliyor. Gözünü rahatsız edip etmemesi önemli ona göre karar ver istersen

ozyy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Akgün

knk direk aynısı diyem sana telefonu ayarladım ona göre çektim resimde ne görünüyosa aynısını görüyorum.

Bunu iade edip onu alın hocam. Süreç biraz karın ağrısı ama. Siz bilirsiniz yine de.

Valla güzel monitör iade etsen benzerini aynı fiyata alabilir misin şuan bilemiyorum. @Ghoul 'un da dediği gibi fotolarda biraz daha fazla gözükebiliyor. Gözünü rahatsız edip etmemesi önemli ona göre karar ver istersen
Monitör 5200 TL oldu hocam(HB'de) R25. Alamaz aynı özellikli monitörü.

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu iade edip onu alın hocam. Süreç biraz karın ağrısı ama. Siz bilirsiniz yine de.

Monitör 5200 TL oldu hocam(HB'de) R25. Alamaz aynı özellikli monitörü.

bilirim knk 2 aydır bunlarla uğraşıyom kafa kalmadı 5 i monitör olacak

ozyy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Akgün
bilirim knk 2 aydır bunlarla uğraşıyom kafa kalmadı 5 i monitör olacak

:D benzer sorunları farklı monitörde yaşamış biri olarak sizi anlıyorum. Rahatsızlık vermiyorsa(gece kullanımında daha belirgin olur, karanlık ortamda ya da) iade etmenizi tavsiye etmem açıkçası. Tam F/P ürün. Bu fiyattaki bir monitöre asansör, pivot ve hoparölr desteği hatırlamıyorum.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,103
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Kamerada öyle gözüküyor , arkadaşın gözüyle kamera bir değil. Kamera'da çok daha fazla gözükür

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
:D benzer sorunları farklı monitörde yaşamış biri olarak sizi anlıyorum. Rahatsızlık vermiyorsa(gece kullanımında daha belirgin olur, karanlık ortamda ya da) iade etmenizi tavsiye etmem açıkçası. Tam F/P ürün. Bu fiyattaki bir monitöre asansör, pivot ve hoparölr desteği hatırlamıyorum.

zamanla artmaz demi knk bu sarılık yukardan aşşa üçgen gibi geliyo gece bi daha bakacam nası duruyo 4400 e aldım bunu

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,103
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Gözünüzle gördüğünüz aşırı fazla değilse uğraşmayın hiç , ips panellerin hepsinde var ışık sızması. Işık sızması rahatsız edici derecede olduğunda değişim yada iade raporu veriyor garanti.

ozyy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Akgün
zamanla artmaz demi knk bu sarılık yukardan aşşa üçgen gibi geliyo gece bi daha bakacam nası duruyo 4400 e aldım bunu

Hocam o biraz şans işi artabilir de artmayabilir de. Net bir şey söylemek zor açıkçası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,642
Üyeler
143,201
Son üye
kayzon
Top Bottom